6 maja 2021

5000 zł za wskazanie podpalacza furgonetek Fundacji PRO-Prawo do Życia

(fot. Mateusz Wlodarczyk / Forum)

Fundacja PRO-Prawo do Życia oferuje 5000 zł nagrody za wskazanie osób mających związek z podpaleniem dwóch należących do stowarzyszenia pojazdów. Obie furgonetki stanowiły element kampanii społecznych skierowanych przeciwko aborcyjnemu procederowi.

„W ciągu kilku dni podpalacze zniszczyli dwa nasze samochody: jeden w Krakowie, drugi w Warszawie, pod szpitalem bielańskim” – wskazuje fundacja. „Przypomnimy, że spalenie samochodu w Warszawie miało miejsce w nocy z 23 na 24 kwietnia. Kilka dni wcześniej przestępcy podpalili samochód w Krakowie. Na obu furgonetkach znajdowały się grafiki pokazujące okrucieństwo aborcji” – czytamy na stronazycia.pl.

Osobom, które przekażą informacje pozwalające zidentyfikować przestępców, Fundacja oferuje nagrodę w wysokości 5000 złotych. W tej sprawie należy kontaktować się telefonicznie pod numerem 608 594 158.

Źródło: stronazycia.pl

PR

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(6)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie