28 kwietnia 2021

Adam Niedzielski: w maju uczniowie wrócą do szkół

((Fotograf: Adam Chelstowski/Archiwum: Forum) )

Dzieci z klas I-III wrócą do szkoły 4 maja – powiedział w środę na antenie RMF FM minister zdrowia Adam Niedzielski. Jak dodał, w maju do nauki stacjonarnej mają docelowo wrócić uczniowie wszystkich klas.

Decyzja o powrocie do szkół wydaje się przesądzona. Zdaniem ministra zdrowia, „jedyne wątpliwości” dotyczą tego, „czy będzie to w całym kraju, czy kilka regionów będzie miało nauczanie hybrydowe”.

W poniedziałek szef resortu edukacji Przemysław Czarnek był pytany o to, jak w najbliższych tygodniach będzie wyglądać powrót kolejnych roczników uczniów do nauki stacjonarnej. – Maj będzie z kolei miesiącem, gdy do nauki stacjonarnej wrócą wszyscy. Ale o tym, jak będzie dokładnie, jaki będzie harmonogram, będziemy decydować w najbliższych dniach – zaznaczył.

Na pytanie, czy można przypuszczać, że również uczniowie szkół ponadpodstawowych powrócą do zajęć lekcyjnych, powiedział, że „to jest realne”.

Źródło: wydarzenia.interia.pl

PR

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(11)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie
Więcej komentarzy