30 kwietnia 2021

Aktywistka LGBT chciała zagłuszyć modlitwę. Gest miłości i wiary wszystko zmienił

(Źródło Twitter/Świat Rolnika)

Podczas protestu przeciwko nagonce na Radio Maryja i Telewizję Trwam doszło do niecodziennej sytuacji. Aktywiska LGBT, która przyszła przeszkadzać w modlitwie doznała nagłej przemiany. Co się wydarzyło pod warszawskim sądem?

W Warszawie słuchacze Radia Maryja i Telewizji Trwam prowadzili modlitwę pod siedzibą sądu. W ten sposób chcieli pokazać solidarność z katolickimi mediami oraz sprzeciw wobec trwającej na nie nagonki.

Modlitwę chciała zakłócić 21-letnia aktywistka LGBT. Kobieta bezskutecznie prowokowała modlących się i przeszkadzała w modlitwie m.in. recytując „Polskie tango” Taco Hemingwaya. Tego co nastąpiło chwilę później nikt się nie spodziewał.

Do dziewczyny odzianej w kolory ruchu LGBT+ podeszła jedna z modlących się kobiet. 83-latka uklękła przed nią i… ucałowała jej stopy. – Ja Panią kocham – powiedziała do aktywistki.

Ta zmieszała się taką postawą starszej Pani i odpowiedziała „Ja panią również, ale proszę nie płakać. Proszę…” Dziewczyna nagle zmieniła swoje zachowanie i objęła staruszkę.

83-latka wyznała, że całe swe życie walczyła o Polskę. – I doczekałam się, że już jestem przed odejściem z tego świata, a Polska jest podzielona i jest mi bardzo przykro. Przeżywam to bardzo – mówiła. – I te dzieci, nasze biedne dzieci, które były wychowywane przez „niepolskich” Polaków – ciągnęła.

Aktywistka LGBT+ była wyraźnie zawstydzona i wzruszona postawą kobiety. Na koniec obie wspólnie się przeżegnały. Całe zajście zarejestrowały kamery.

Wydarzenie skomentował na Twitterze m.in. Marek Miśko

Źródło: wpolityce.pl, Twitter

MA

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(48)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie
Więcej komentarzy