22 stycznia 2020

Amerykański drag queen apeluje do rodziców: chrońcie dzieci przed… drag queen

(zdjęcie ilustracyjne fot. Gili Yaari / NurPhoto / ZUMAPRESS / Forum)

„Nie rujnuj życia swojego dziecka”, apeluje tzw. drag queen, czyli mężczyzna przebierający się za kobietę, Kitty Demure. Jego zdaniem rodzice nie powinni zbierać swoich dzieci na spotkania z osobami takimi jak on.

 

Drag queen w Stanach Zjednoczonych są bardzo często zapraszani do publicznych bibliotek, gdzie czytają dzieciom książki. Tego typu spotkania w zdecydowanej większości przypadków cieszą się ogromnym zainteresowaniem zwłaszcza ze strony rodziców, którzy nie mają nic przeciwko, aby przyprowadzać na nie swoje pociechy.

 

W opublikowanym na Twitterze materiale filmowym Kitty Demure przekonuje, że „narażanie dzieci na przebywanie wśród takich jak on nie różni się niczym od narażania ich na występ striptizerki lub gwiazdy porno”.

 

Drag queen występują zwykle w nocnych klubach dla dorosłych. Za kulisami jest mnóstwo nagości, seksu i narkotyków. Nie sądzę, byście chcieli, aby Wasze dzieci odkryły taką drogę – mówi w materiale mężczyzna przebierający się za kobietę.

 

Demure podkreśla, że faktyczne zaangażowanie dzieci w występ drag queen jest bardzo nieodpowiedzialne ze strony rodziców. – Trzymaj dzieci w domu albo zabierz je do Disneylandu, ale jeśli chcesz, aby twoje dziecko było zabawiane przez dużego mężczyznę w kostiumie lub makijażu, zabierz go do cyrku lub czegoś takiego – wzywa.

 

Źródło: niezalezna.pl

TK

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie