17 kwietnia 2021

Antypolska koalicja w natarciu. Dr Teluk o współpracy lobby LGBT i promotorów ustawy 447

(fot. Pixabay)

W samym Nowym Jorku dotacje dla inicjatyw LGBT to 25 mld dolarów, dlatego lobby LGBT chce, by także w Polsce otworzył się rynek dla tego typu treści, produktów i usług – powiedział w sobotę na antenie Polskiego Radia 24 dr Tomasz Telus, dziennikarz i filozof. – Stąd cały czas tresowanie Polski – oskarżanie o homofobię, dyskryminację osób LGBT, czy antysemityzm – ocenił.

 

Aktywistka LGBT i publicystka „The New Yorker”, Masha Gessen, opisała w  tekście „Historycy atakowani za badanie roli Polski w Holokauście”, zamieszczonym w internetowym wydaniu czasopisma, że „aby oczyścić naród z zarzutu zamordowania trzech milionów Żydów, polski rząd posuwa się do ścigania za zniesławienie dwojga naukowców”: Jana Grabowskiego i Barbary Engelking.

 

W ocenie gościa Polskiego Radia 24, publikacja Mashy Gessen ma aspekt „ekonomiczny”. – Cały czas jesteśmy pod naciskiem organizacji zajmujących się wyłudzaniem zbiorowych odszkodowań przez anonimowych właścicieli majątku, który Żydzi utracili w czasie wojny. Cały czas ten proces wyrzucania Polakom i wyrzucania im antysemityzmu trwa właśnie po to, by spowodować naciski, byśmy wypłacili odszkodowania rzekomym właścicielom – wskazał dr Tomasz Teluk.

 

To samo dzieje się, jeśli chodzi o kwestie LGBT. To gigantyczny biznes, rynek szacowany na 4 biliony dolarów. Tam płyną gigantyczne publiczne pieniądze, w samym Nowym Jorku dotacje dla inicjatyw LGBT to 25 mld dolarów. Dlatego lobby LGBT chce, by także w Polsce otworzył się rynek dla tego typu treści, produktów i usług, stąd cały czas tresowanie Polski – oskarżanie o homofobię, dyskryminację osób LGBT, czy antysemityzm – ocenił filozof.

 

Te środowiska współpracują, tworząc koalicję, po to, by naciskać na nasz kraj, aby wszelkie zmiany prawa i otwieranie się na nowe idee przebiegało podobnie, jak w Europie Zachodniej – wskazał dr Tomasz Teluk.

 

Źródło: Polskie Radio 24, PolskieRadio24.pl

TK

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(8)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie