22 czerwca 2018

„Antyrodzinna homoofensywa”. Pobierz najnowszy numer „PCh24 Co Tydzień”

(Zdjęcie ilustracyjna WikimiediaCommons/Keete 37)

Od lat subkultura LGBT użala się nad swoim losem żądając przyznania mniejszościom seksualnym praw należnym rodzinom. Choć stanowią niszę, mają wsparcie finansowe międzynarodowych organizacji, dzięki czemu promocja dewiacji jest możliwa. I niestety w wielu wypadkach skuteczna.

 

Tak doszliśmy do miejsca, w którym przedsiębiorcy są skazywani za sprzeciw sumienia, a nad naszymi głowami zawisło widmo uznawania „małżeństw” osób tej samej płci. Rewolucja kroczy odważnie, a kolejnym wysuwanym postulatem jest adopcja dzieci przez homomałżeństwa.

 

Dlatego nie możemy stać spokojnie. Działajmy! Obchodzimy stulecie odzyskania niepodległości, a przechodzące przez kolejne polskie miasta Marsze dla Życia i Rodziny niech przypominają, że to na fundamencie rodziny przez wieki trwała i wciąż budowana jest Polska. To sakramentalne małżeństwo jest miejscem najbardziej godnym na przyjęcie nowego życia, jego pielęgnowanie i zapewnienie mu zdrowego wzrostu. Tak właśnie trwa i rozwija się Niepodległa. I nie zmieni tego żaden przywilej nadany „tęczowym” środowiskom.

 

Zaufajmy Bogu, otoczmy należną opieką nienarodzone życie, troszczmy się o polskie rodziny. Tak uczcijmy to stulecie!

 

Marcin Austyn

 

Najnowszy numer „PCh24 Co Tydzień” jest dostępny TUTAJ. Pobierz już teraz!

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie