13 września 2021

Apostolat Fatimy – wspólnota na trudne czasy. Także dla Ciebie!

Już od 18. lat istnieje pewna wielka wspólnota gromadząca katolików z całej Polski. Jest to Apostolat Fatimy, duchowa rodzina 58 tysięcy Polaków, których wiara nie ogranicza się tylko do niedzielnej Mszy Świętej. Są to ludzie naprawdę pragnący zmieniać świat na bardziej chrześcijański, których łączy pragnienie powrotu do normalności i którzy nie zginają karku przed lewicowym dyktatem, lecz przeciwstawiają mu moc modlitwy i wspólnoty! Dowiedz się więcej!

Katolicy w Polsce obserwują z zatrwożeniem od lat, co się dzieje w ich (niegdyś) chrześcijańskim kraju. I chodzi tu nie tylko o szok wywołany ubiegłorocznymi protestami za „prawem” do mordowania nienarodzonych.

Postępuje spoganienie społeczeństwa; przybywa ludzi, którzy latami nie byli w kościele, zapomnieli podstawowych modlitw i nie chrzczą dzieci. Już co trzecie małżeństwo w Polsce się rozwodzi, coraz więcej par nie chce mieć dzieci, a rodziny wielodzietne są obrażane. Środowiska spod tęczowej flagi usiłują promować wśród młodzieży rozwiązłość, homoseksualizm, czy nawet zmiany płci, a wandalizmy na kościołach i kapliczkach stały się już w Polsce codziennością…

Wesprzyj nas już teraz!

Ale Bogu dzięki jest wyjście z tej beznadziejnej sytuacji! Apostolat Fatimy to jedyna w swoim rodzaju społeczność ludzi wierzących, którzy opierają się na fundamencie modlitwy: za siebie nawzajem oraz sióstr zakonnych za wszystkich członków Apostolatu. Apostołami Fatimy są ci szczególni Przyjaciele Stowarzyszenia im. Księdza Piotra Skargi, którzy wspierają jego działalność regularnymi datkami.

Przyczyniają się w ten sposób do powodzenia kolejnych kampanii, w których Stowarzyszenie dociera do setek tysięcy Polaków z materiałami religijnymi i katolickimi czasopismami, pogłębiając ich wiarę, promując prawdę i piękno, przyczyniając się do zbawienia dusz… W ten sposób zapewniają też sobie wielkie, duchowe wsparcie, bo za każdego Apostoła Fatimy co miesiąc odprawiana jest Msza Święta!

Kliknij tutaj i wstąp do Apostolatu Fatimy!

Ale to jeszcze nie wszystko, bo Apostołowie Fatimy cieszą się także szeregiem innych przywilejów: po 3 miesiącach otrzymują duży, poświęcony przez kapłana obraz Matki Bożej Fatimskiej o wymiarach 42×30 cm; po 6 miesiącach – piękną, poświęconą figurę Fatimskiej Madonny, po 11 miesiącach w Apostolacie dostają odznakę Apostoła Fatimy z wizerunkiem Matki Bożej; a po roku biorą udział w losowaniu uczestników pielgrzymki do Fatimy lub polskich sanktuariów.

Aby wstąpić do Apostolatu Fatimy, można wysłać zgłoszenie przez stronę www.ApostolatFatimy.pl, listownie na adres Stowarzyszenia (ul. Augustiańska 28; 31-064 Kraków), albo telefonicznie pod numerem 12 423 44 23.

Przejdź na witrynę Apostolatu Fatimy i zostań Apostołem już dziś!

 

Czytaj także:

13 sierpnia. Dzień, w którym masoni chcieli uciszyć Pastuszków z Fatimy

 

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie

Udostępnij przez