29 lipca 2020

Arkadiusz Stelmach o tęczowym ataku: Sursum Corda! Ostatecznie to Chrystus pokonał grzech i szatana

(Fot. PCh24 TV)

Wrogowie Chrystusa postanowili działać i działają już od kilku wieków, i w kolejnych odsłonach kierują swój atak głównie przeciw Kościołowi, Chrystusowi i jego uczniom. Jeśli jeszcze ktoś ma jakieś złudzenia, to zbezczeszczenia tej pięknej i niezwykle symbolicznej figury w sercu Warszawy powinno te złudzenia ostatecznie usunąć – podkreślił, Arkadiusz Stelmach, wiceprezes zarządu Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi.

 

Niezwykle smutne i przerażające! Figura Pana Jezusa, który obarczony krzyżem i cierpieniem, czyli grzechami wszystkich ludzi – także grzechami nieczystości – mężnie idzie ku odkupieńczej śmierci na krzyżu pocieszając tych, którzy dźwigają swoje krzyże: „Sursum Corda! – W górę serca”. A my za wezwaniem Bożego Miłosierdzia powinniśmy odpowiedzieć Zbawicielowi „Jezu ufam Tobie! Tymczasem niestety znaleźli się w naszej ojczyźnie tacy, którzy wykazując się barbarzyńską agresją i brakiem uszanowania dla Boga, religii i wiernych w szatańskim geście umieszczają flagę symbolizującą grzechy nieczyste i te przeciwne naturze, bezczeszcząc Tego, który także za te grzechy umarł na krzyżu ponad dwa tysiące lat temu – wskazał Arkadiusz Stelamch.

 

Tak, „To jest szturm! To tęcza. To atak!” – oni – wrogowie Chrystusa postanowili działać i działają już od kilku wieków, i w kolejnych odsłonach kierują swój atak głównie przeciw Kościołowi, Chrystusowi i jego uczniom. Jeśli jeszcze ktoś ma jakieś złudzenia, to zbezczeszczenia tej pięknej i niezwykle symbolicznej figury w sercu Warszawy powinno te złudzenia ostatecznie usunąć. Jednak, pomimo wszystko: Sursum Corda! Ostatecznie to Chrystus pokonał grzech i szatana! – dodał.

 

MA

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie