19 września 2017

Bawaria: uchodźcy napastowali dziewczynki na festynie kościelnym

W sobotę 9. września w niemieckim Hirschaid w Bawarii doszło do ohydnego przestępstwa seksualnego popełnionego przez imigrantów. Grupka przybyszów z Bliskiego Wschodu napastowała nieletnie dziewczęta na festynie kościelnym.

 

Ofiarą zboczeńców padły łącznie cztery nastolatki. Najpierw grupka imigrantów zaczepiła dwie 13-latki i jedną 16-latkę. Jeden z imigrantów obmacywał dziewczęta, a reszta po prostu się temu przypatrywała. Nieco później imigranci zaatakowali pod jednym z okolicznych mostów 17-latkę. Próbowali przytrzymać dziewczynę i niewykluczone, że planowali gwałt. Ofierze udało się na szczęście uciec.

 

Tego samego dnia, najprawdopodobniej po skardze złożonej znajomym i rodzinom przez napastowane dziewczęta, na festynie doszło do bójki. Niemcy próbowali zatrzymać głównego sprawcę molestowania, ale jego kamraci uwolnili go z użyciem przemocy. Cała grupa uciekła.

 

Zboczeńców policja zatrzymała w środę. Głównym podejrzanym jest 33-letni Irakijczyk, który stara się w Niemczech o azyl. Jego koledzy to mężczyźni w wieku od 16 do 20 lat, pochodzący z Syrii i Iraku. Wszyscy przebywają obecnie w areszcie śledczym.

 


Źródło: jungefreiheit.de

Pach

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie