15 lutego 2013

„Będę żałowała tej decyzji do końca życia” – relacje kobiet, które abortowały dzieci

(fot.forum / reuters)

Ponad sto filmów, zdjęć i historii kobiet, które dokonały w przeszłości aborcji, napłynęło do portalu CNN Report. W związku z 40. rocznicą legalizacji tego zbrodniczego procederu w USA gigant medialny poprosił by kobiety podzieliły się swymi doświadczeniami i nadesłały osobiste relacje tego, co przeżywały, gdy podejmowały decyzję o aborcji.

 

Kobiety spytano o to jak trudny był to wybór i jak wpłynął na ich dalsze życie. CNN opublikowała także świadectwa mężczyzn, którzy dowodzą, że aborcja dotyka także ich.

 

Wśród nadesłanych materiałów, które zostały opatrzone zastrzeżeniem, że nie zostały zweryfikowane przez CNN, przytłaczająca większość kobiet wyraża żal, smutek i ból z powodu utraconego macierzyństwa. Tylko nieliczni wydają się mówić o pozytywnych skutkach decyzji o zabiciu dziecka, choć i przez te historie przebija się żal i myśl o tym, jak mogłoby dziś wyglądać abortowane niegdyś nienarodzone dziecko.

 

Jedna z kobiet zwierza się, że z powodu aborcji nie może mieć już więcej dzieci, a w innym materiale autorka przyznaje: „Będę żałowała decyzji o aborcji do końca życia”.

 

Obrońcy życia, choć mocno krytykowali nieobiektywny i przepełniony uprzedzeniem sposób, w jaki stacja CNN przestawiła tegoroczny Marsz dla życia, nie ukrywają swego zaskoczenia odwagą, z jaką ostatnio kanał porusza sprawy związane z obroną życia. Niedawno prowadząca program prezenterka tej stacji, mówiąc o nienarodzonym dziecku, pełna emocji pytała: „Jak można nie określać je jako osoby?”.

 

Od 1973 roku, kiedy zalegalizowano aborcję w Stanach Zjednoczonych zabito ponad 55 mln nienarodzonych dzieci.

 

 

Źródło: KAI

ged

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie