1 maja 2021

Błyskotliwa odpowiedź Jana Pospieszalskiego. Zobacz jak potraktował zaczepkę poseł Lichockiej

(fot. vimeo.com)

Jest cała masa muzyków, których nie objęły zadne tarcze, żadne programy pomocowe, nie otrzymali żadnego wsparcia (…) trzeba upomnieć się także o ich prawo do godnego życia – stwierdził Jan Pospieszalski, odpowiadając na zarzuty m.in. poseł PiS Joanny Lichockiej, że „jest przeciwnikiem lockdownów ponieważ nie może zarabiać na koncertach”.

W tej całej awanturze o program „Warto rozmawiać” z 12 kwietnia użyto wobec nas takiego argumentu, że jesteśmy przeciwko obostrzeniom, przeciwko lockdownowi, ponieważ – co? – Pospieszalski nie może zarabiać na koncertach – przypomina sytuację red. Jan Pospieszalski. Pierwotnie, na skutek donosu poseł Joanny Lichockiej, programem „Warto rozmawiać” zajęła się Komisja Etyki TVP zdejmując na jakiś czas decyzję o zdjęciu z anteny popularnego programu. Komentując sprawę na Twitterze, poseł PiS napisała: „Jan Pospieszalski jest zapewne przeciw lockdownowi, bo nie może zarabiać koncertami ale w mediach publicznych podważać w środku pandemii potrzebę noszenia masek, występować przeciw ograniczeniom itp -no to jest jednak skandal”.

Pomijając absurd tych zarzutów trzeba przypomnieć, że tak – jest cała masa myzyków, których nie objęły zadne tarcze, żadne programy pomocowe, nie otrzymali żadnego wsparcia (…) trzeba upomnieć się także o ich prawo do godnego życia – podkreślił gospodarz programu „Warto rozmawiać”, który zostanie przywrócony na antenę Telewizji Polskiej.

Natomiast jeżeli chodzi o mnie i naszą grupę muzyczną, naszych przyjaciół z którymi gram, komponujemy i realizujemy różne projekty muzyczne – na szczęście – mimo tych różnych obostrzeń udało nam się zrealizować kilka projektów i żeby pokazać jak fajna muzyka to jest będziemy puszczali na naszym kanale od czasu do czasu nowe kawałki zrealizowane właśnie w czasie pandemii – oznajmił red. Pospieszalski.

Źródło: Twitter.com
PR 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(35)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie
Więcej komentarzy