3 czerwca 2019

Czego życzyć dzieciom z okazji Dnia Dziecka? Skandaliczna akcja feministek

(Zdjęcie ilustracyjne źródło: pixabay.com)

Czego można życzyć dzieciom z okazji Dnia Dziecka? Jedni powiedzą, że zdrowia i szczęścia. Inni wszelkiej pomyślności. A czego życzą dzieciom feministki? Aby „wszystkie miały dostęp do edukacji seksualnej”, ponieważ… „masturbacja jest OK”.

 

Skandaliczne życzenia dla dzieci zostały opublikowane na facebookowym profilu grupy „Dziewuchy Dziewuchom” skupiającej feministki, które niedawno paradowały po Polsce z czarnymi parasolkami i wieszakami.

 

We wpisie oznajmiono, że masturbacja dziecięca „może mieć najróżniejsze przyczyny, np. poznawanie swojego ciała, potrzebę przyjemności czy radzenie sobie z nudą, lękiem, samotnością i agresją”.

 

„Masturbacja dziecięca to stymulowanie własnego ciała, głównie obszarów erogennych, które może mieć najróżniejsze przyczyny, np. poznawanie swojego ciała, potrzebę przyjemności czy radzenie sobie z nudą, lękiem, samotnością i agresją” – czytamy we wpisie.

 

Stwierdzono także, że zachowania te „były dotąd objęte kulturowym tabu, choć są normalnym zjawiskiem i nie mają z reguły kontekstu seksualnego w dojrzałym znaczeniu”.

 

„W szczególnych przypadkach i formach mogą wiązać się z negatywnymi doświadczeniami lub złymi warunkami” – dodano.

 

Źródło: Facebook

TK

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie