17 kwietnia 2021

Dr Bawer Aondo-Akaa ukarany wysoką grzywną za pokazywanie prawdy o aborcji

(fot. PCh24.pl)

Dr Bawer Aondo-Akaa po raz kolejny został ukarany za pokazywanie prawdy o mordowaniu nienarodzonych dzieci. Tym razem działacz fundacji Pro-Prawo do Życia został prawomocnie skazany przez sąd na 1500 zł grzywny oraz zapłatę 1300 zł kosztów procesowych.

 

Sprawa toczy się około roku i chodzi o banery antyaborcyjne, na których widać zamordowane dziecko. Ja jestem koordynatorem tej kampanii i ona nie jest ani polityczna, ani religijna. Ona ma tylko uświadomić ludzi, czym jest ludobójcza aborcja. To się nie podoba lewicowcom. Doniosła na mnie działaczka feministyczna Beata Czerska, a następnie policja tę sprawę skierowała do sądu – powiedział dr Bawer Aondo-Akaa.

 

Jestem oburzony tym, że lewica może propagować swoją agendę, a konserwatyści są skazywani za pokazywanie prawdy o haniebnej aborcji. Uważam, że to łamanie moich wolności konstytucyjnych – stwierdził działacz społeczny.

 

W dalszym ciągu toczą się przeciwko niepełnosprawnemu działaczowi fundacji dwa procesy: w Nowym Sączu i w Zakopanem, a niedługo prawdopodobnie rozpocznie kolejny – tym razem we Wrocławiu.

 

Kara mnie nie załamuje, będziemy działać dalej w obronie zagrożonych nienarodzonych dzieci, według zasady ora et labora, czyli módl się i pracuj. Ja się nie poddam. Trzeba walczyć, żeby nie było klinik aborcyjnych, żeby nie było haniebnej aborcji – dodaje dr Bawer Aondo-Akaa.

 

Źródło: Telewizja Republika, TelewizjaRepublika.pl

TK

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(21)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie
Więcej komentarzy