29 marca 2019

Działanie homolobby w Krakowskim samorządzie. Raport PCh24.pl

(fot. faceboook/ Rada Miasta Krakowa)

W królewskim mieście Krakowie coraz wyraźniej daje o sobie znać przyspieszenie w sprawie realizacji agendy środowisk LGBT, które uskrzydlone działaniami warszawskiego ratusza za cel obrały sobie kolejne miasto. Coraz wyraźniej widać, jak strategia spełnienia swoich postulatów politycznych za pomocą samorządów – przed nosem władzy centralnej – wydaje się dużo bardziej skuteczna. Miejmy nadzieję, że krakowscy radni wykażą się zdrowym rozsądkiem i staną w obronie rodziny i tradycyjnych wartości.

 

W Krakowie debatowano nad (ostatecznie nieprzyjętą) rezolucją „w sprawie wyeliminowania mowy nienawiści z systemu oświaty” uderzającą w małopolską kurator oświaty Barbarę Nowak, która zdecydowanie zabrała głos w obronie dzieci zagrożonych demoralizacją ze strony seksedukatorów.

 

Rada Miasta Krakowa odrzuciła rezolucję przeciwko kurator oświaty!

 

Magdalena Czarnik zabrała głos w imieniu Stowarzyszenia „Rodzice Chronią Dzieci”, które ostrzega rodziców i nauczycieli przed wprowadzaniem modelu edukacji seksualnej według wzorców zachodnich. Przypomniała, że w siedzibie Urzędu Miasta Krakowa miała miejsce w 2005 roku konferencja poświęcona tematyce AIDS, w trakcie której prezentowane były ulotki stanowiące wulgarną, perwersyjną propagandę, w tym homoseksualną.

 

Prowadzący obrady wiceprzewodniczący Rady Miasta Sławomir Pietrzyk z Klubu Przyjazny Kraków bardzo szybko przerwał wypowiedź twierdząc, że nie dotyczy tematu debaty, chociaż głównym zarzutem wobec kurator Nowak jest jej zaangażowanie w przeciwdziałanie indoktrynacji LGBT. Gdy Magdalena Czarnik nie chciała przerwać swego wystąpienia, Pietrzyk polecił straży miejskiej wyprowadzenie jej siłą.

 

Skandal! Prawda o propagandzie LGBT niewygodna dla Rady Miasta Krakowa

 

Piotr Doerre przypomina, że historia walki środowisk LGBT w krakowskim ratuszu nie zaczęła się wczoraj. Dokładnie 15 lat temu gruchnęła wieść, że w Krakowie mają zostać zorganizowane tak zwane Dni Kultury Lesbijsko-Gejowskiej, w ramach których w dniu procesji z relikwiami św. Stanisława na Skałkę miał się odbyć przemarsz działaczy gejowskich i lesbijskich pod Wawel. Prowokacyjny i konfrontacyjny wobec polskiej kultury i chrześcijańskiej tożsamości charakter tej imprezy był oczywisty od samego początku, ale organizatorzy – Kampania Przeciw Homofobii – zapewniali przewrotnie, że chodzi wyłącznie o demonstrację na rzecz tolerancji i praw człowieka, które rzekomo miały wówczas być naruszane w naszym kraju.

 

Kilka miesięcy później, przy okazji warsztatów nt. AIDS homoseksualiści ze stowarzyszenia „Lambda” rozdawali młodzieży ulotki tak ohydne i obsceniczne, że wprawiły one w osłupienie nawet polityków lewicy. Ulotki zawierały szczegółowe opisy dewiacyjnych stosunków seksualnych, nie dość, że homoseksualnych, to jeszcze zawierających elementy sadyzmu, masochizmu, koprofagii…  Po ostrych protestach radnych, krakowski magistrat odciął się w końcu od „Lambdy”, a prezydent Jacek Majchrowski ogłosił, że zrywa współpracę z tym stowarzyszeniem.

 

Samorządy kiedyś broniły normalności, dziś budują przyczółki homodeprawacji
 

Kilka dni temu Nina Gabryś chciała, by gmina przyznawała nagrodę między innymi za walkę z „mową nienawiści” i „promowanie postaw proobywatelskich”. W środę radna KO wycofała swój projekt, gdyż większość jej kolegów i koleżanek z rady miasta poparła wykreślenie z tytułu wyróżnienia nazwy Gdańska oraz nazwiska Pawła Adamowicza.

 

W Krakowie nie będzie Nagrody Gdańskiej imienia Pawła Adamowicza

 

Do naszego kraju wchodzi agenda, która już zadziałała na Zachodzie. To agenda nowej ideologii seksualności. Dotychczasowe normy, na których bazowała nasza cywilizacja, kierowały ludzi na zawieranie małżeństw i życie w rodzinach. Na Zachodzie przestały one już być modelem dominującym – powiedziała podczas krakowskiego spotkania „Pola Dialogu” Magdalena Czarnik, wiceprezes stowarzyszenia Stop Seksualizacji Naszych Dzieci.

 

Magdalena Czarnik: Karta LGBT+ nie wzięła się znikąd. Zachód już zakwestionował normę rodziny

 PR

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie