22 czerwca 2020

Dzieci i „eksperyment Kentlera”. Czas powiedzieć stop pedofilii

(Zdjęcie ilustracyjne. źródło: pixabay.com)

Przed kilkoma dniami media podały wstrząsającą informację, że władze Berlina przekazywały bezbronne dzieci do adopcji pedofilom. Proceder trwał 30 lat i był zorganizowany w ramach tzw. eksperymentu Kentlera. Niemiecki seksuolog twierdził, że wydanie dzieci na pastwę pedofilom, będzie źródłem korzyści dla obu stron. Straszliwy proceder uzyskał akceptację władz Berlina, brały w nim udział Jugendamty, a także instytucje edukacyjne. Wprawdzie program Kentlera zakończył się w roku 2003, ale traktowanie dzieci jako obiektów seksualnych trwa nadal.

 

W Niemczech od lat przymusowa jest „edukacja” seksualna, w ramach której zachęca się dzieci do rozwiązłości seksualnej i oswaja je z perwersjami seksualnymi. Dodatkowo, w ramach obowiązujących programów promocji „różnorodności seksualnej” przedszkolaki z Berlina spotykają się z lesbijkami, gejami, biseksualistami i transwestytami.

 

Władze Warszawy, Poznania i Gdańska nie pozostają w tyle. Forsują edukację seksualną, wzorowaną na Standardach Edukacji Seksualnej opracowanych w Niemczech. Finansują programy i organizacje, zachęcające dzieci do masturbacji i negocjacji warunków uprawiania seksu z nieokreślonymi osobami. Jedynym kryterium ma być „dobrowolność”. Pojawiają się też eksperci twierdzący, że seks dorosłych z 9-latkami nie powinien być zakazany, o ile jest dobrowolny!

 

Aktywista i były prezes poznańskiej grupy Stonewall, propagator pornografii homoseksualnej, wprost mówi, że wśród „społeczności” LGBTQ powszechne jest przesyłanie sobie nagich zdjęć oraz uprawianie seksu grupowego pod wpływem narkotyków. Tego rodzaju organizacje znajdują źródła wsparcia w samorządach. Jak zauważyła, Fundacja PRO Prawo do życia, np. Grupa Stonewall może liczyć na przychylność poznańskiego ratusza.

 

Z kolei władze Warszawy przeznaczyły w ciągu ostatnich 2 lat aż 7 milionów złotych na finansowanie organizacji „odmiennych seksualnie”. Za pieniądze warszawiaków wyprodukowano między innymi filmy będące instruktażem przyjmowania środków odurzających i promujących homoseksualny seks oralny, w którym wystąpił m.in. striptizer z gejowskich klubów. Programy deprawacji przedstawia się zwykle pod hasłami zapobiegania „dyskryminacji”, profilaktyki zdrowotnej itp. Ukrywa się pod nimi plan zamienienia dzieci w niewolników seksualnych.

 

Jak przypomina Fundacja PRO – Prawo do Życia, celem kampanii „Stop pedofilii” jest zdemaskowanie takich działań. – Nasze bilbordy i samochody informują o prawdziwych celach „edukatorów seksualnych” i zbrodniach, które są ich owocem. Przy tej okazji kierujemy do p. Rafała Trzaskowskiego pytanie, czy w dalszym ciągu zamierza wprowadzać standardy berlińskie w Warszawie? Czy jego celem jest wprowadzenie standardów berlińskich w całej Polsce? – pyta Fundcja.

 

Źródło: Fundacja PRO – Prawo do Życia

 

***

 

W odkłamywanie tęczowego przekazu włącza się również portal PCh24.pl. Już we wtorek 23.06.2020 na kanale YouTube „Ich prawdziwe cele” oraz na platformie VOD będzie miała miejsce premiera filmu ukazującego prawdziwe cele polityczno-społecznego ruchu LGBT+.

 

 

Zdajemy sobie sprawę, że słowa prawdy odbiją się szerokim echem i podjęte zostaną próby ocenzurowania filmu. Nie zrażamy się tym. Ale też przekazujemy w Państwa ręce nie tylko film, ale i jego losy – to od Was Drodzy Przyjaciele PCh24.pl zależy jak szeroko obraz ten dotrze i ilu odbiorców będzie mogło poznać prawdę o ideologii LGBT+ oraz prawdziwych celach tego ruchu.

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie