2 grudnia 2014

Agendy Organizacji Narodów Zjednoczonych promują w Afryce ideologię gender. Pod pozorami pomocy i „stabilizacji” upowszechnia się homoseksualizm oraz aborcję, przedstawianą jako „prawa” człowieka.

 

Na skutek działalności agend ONZ w Demokratycznej Republice Konga powstało… ministerstwo płci, rodziny i dziecka. Oficjalnie, jego zadaniem ma być walka z przemocą wobec kobiet. W praktyce, urzędnicy zajmować się będą realizacją wskazań „teorii” gender i polepszaniem losu homoseksualistów.

 

Równocześnie, władze Konga uznały prawnie międzynarodowe stowarzyszenie zajmujące się promocją „zdrowia seksualnego”. Dzięki finansowaniu z Zachodu aktywiści będą promować postulaty ruchu LGBT oraz aborcję.

 

Jak w trakcie ostatniego synodu podkreślali afrykańscy biskupi, pod pozorami pomocy organizacje międzynarodowe niszczą tradycyjne małżeństwo i rodzinę.

 

 

FLC

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie