19 marca 2021

Dziewięć lat temu wystartował portal PCh24.pl. Istniejemy dzięki Wam!

(fot. PCh24.pl)

Dziewięć lat minęło! Dokładnie przed dziewięcioma laty wystartował portal PCh24.pl. Nie moglibyśmy funkcjonować, gdyby nie nasi wierni Przyjaciele i ich ogromna pomoc  – modlitewna i finansowa. Co udało nam się zrobić w tym czasie? Jakie plany przed nami? Sprawdźcie! I jeśli tylko to możliwe, prosimy o dalsze wsparcie, które można przekazać klikając w ten link!

 

22 marca to ważna data dla wszystkich polskich konserwatystów, narodowców, tradycjonalistów i katolików. Każdego, komu bliska jest idea Polski katolickiej! Tego dnia, w 2012 roku uruchomiony został portal PCh24.pl.

 

Istniejemy  dla Was, naszych Czytelników i dzięki Waszemu ofiarnemu wsparciu. Na naszych platformach nie ma irytujących reklam, nie korzystamy ze wsparcia polityków, rządzących czy wielkich koncernów medialnych. To wszystko dzięki Wam!

 

Wesprzyj co miesiąc działalność portalu PCh24.pl i odbierz wyjątkowe benefity! 

 

W ciągu dziewięciu lat nasza witryna zanotowała blisko 200 000 000 odsłon. Z naszymi informacjami docieraliśmy nie tylko do polskich odbiorców. Nasze treści czytali również odbiorcy w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Niemczech, Francji czy Rosji.

 

To właśnie dzięki Waszemu wsparciu, polskich katolików i konserwatystów, możemy prezentować prawdziwy obraz rzeczywistości, również czytelnikom w innych krajach. W tym miejscu pragniemy podziękować zagranicznej Polonii, od której także otrzymujemy wiele wsparcia!

 

Chcesz, aby portal PCh24.pl nadal się rozwijał? Wspieraj nas każdego miesiąca i ciesz się specjalnymi przywilejami! 

 

W czasie tych dziewięciu lat zrobiliśmy wiele, jednak to zaledwie początek wytężonej pracy. Czytelnicy portalu mogą oglądać nasze programy na YouTube, dołączyć do wyjątkowego Klubu Przyjaciół PCh24.pl, śledzić treści w mediach społecznościowych, dzięki którym docieramy do jeszcze większej liczby odbiorców, nierzadko dotychczas nam nieprzychylnych, którzy dowiedzieli się jaka jest prawda i zmienili punkt widzenia.

 

Wydaliśmy wiele e-booków, przygotowaliśmy kilka reportaży, a po osiągnięciu 100 000 subskrypcji, YouTube zainteresował się naszą działalnością i zbanował za materiały robocze do filmu o ideologii LGBT, których… nie udostępniliśmy naszym widzom. To był jednak początek, ponieważ w związku z tym w przeciągu tygodnia uruchomiliśmy własną platformę streamingową – PCh24.tv.

 

PCh24 działa tylko dzięki Wam! Prosimy o Wasze regularne wsparcie! 

 

Wszystkie powyższe przykłady pokazują, że jesteśmy aktywni i skuteczni. Robimy to dzięki Wam i dla Was. I tak jak zauważył całkiem niedawno nasz redaktor naczelny, Krystian Kratiuk: „Niektórzy mówią, że jesteśmy jak Dawid w starciu z Goliatem. To dobrze, bo dzięki wsparciu dobrych ludzi na pewno tę walkę wygramy!”

 

I my nieustannie wierzymy, że tak właśnie będzie!

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(7)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie