29 sierpnia 2017

Określenie homoseksualistów przy pomocy tradycyjnych w polszczyźnie słów, za którymi nie przepadają przedstawiciele subkultury LGBT, oznacza niemal pewne otrzymanie czasowej lub nawet trwałej blokady konta w serwisie Facebook. Co innego umieszczanie materiałów, na których widać profanowanie figurki Najświętszej Maryi Panny. Zgłoszenie zastrzeżeń do takich fotografii kolejny raz spotkało się z odpowiedzią, w której FB informuje, że ze zdjęciem „nie narusza standardów społeczności”.

 

Użytkownik innego serwisu – Twittera – Don krawatto (@damiankrawczyk8) opublikował na swoim koncie skreen z Facebooka. Widać na nim zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Nadina Zuza Hrynenko oraz odpowiedź Facebooka na zastrzeżenia dotyczące fotografii.

 

Widzimy na nim figurę Najświętszej Maryi Panny położoną na fladze Związku Sowieckiego. Postać Bogurodzicy jest skrępowana sznurkiem, a przy szyi Matki Bożej widać przyłożony nóż. Zdjęcie opisano w niezwykle wulgarny i obrzydliwy sposób.

 

Jak informuje na Twitterze użytkownik Don krawatto, zgłosił do administracji Facebooka wpis i zdjęcie opublikowane przez użytkownika Nadina Zuza Hrynenko.

 

Serwis Marka Zuckerberga nie znalazł jednak w profanowaniu wizerunku Najświętszej Maryi Panny niczego zdrożnego. Don krawatto otrzymał odpowiedź, z której wynika, że zdjęcie „nie narusza standardów społeczności” Facebooka.

 

Źródło: Twitter / Facebook / prostozmostu.pl

MWł

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie