2 października 2019

Francuski publicysta na celowniku. Ostrzeżenia przed muzułmańską imigracją to nienawiść?

(Źródło: youtube.com / L'Incorrect)

Jak można było się spodziewać, wystąpienie pisarza i publicysty Erica Zemmoura  na Konwencji Prawicy w Paryżu, w którym obiektywnie przedstawił zagrożenia dla Francji i Europy jakie niesie ze sobą masowa imigracja, głównie muzułmańska, wywołało oburzenie wszelkiej maści lewaków i „poprawnie myślących”.

 

We wtorek 1 października prokuratura w Paryżu poinformowała, że wszczyna śledztwo przeciw Ericowi Zemmourowi za „obelgi publiczne, prowokację publiczną, dyskryminację, nienawiść i agresję”.

 

Z kolei związek dziennikarzy (LDS) wystosował list do dyrekcji gazety, w której zatrudniony jest Zemmour, z żądaniem wyciągnięcia konsekwencji w stosunku do niego.

 

W piśmie napisano: „Stowarzyszenie zastanawia się nad bardzo wygodną pozycją Erica Zemmoura, pracownika „Le Figaro”, pozwalającej mu na uprawianie osobistej polemiki bez żadnych zahamowań, na głoszenie na zewnątrz bez ograniczeń swoich tez, argumentując, że nie dotyczy to jego pracodawców ani współpracowników”- stwierdzono.

 

„Dziennikarze „Le Figaro” w zdecydowanej większości (na szczęście nie wszyscy – przyp. red.) nie chcą być łączeni z jego prowokacjami. LDS wzywa redakcję do położenia kresu tej niejednoznacznej sytuacji” – podkreślono.

 

W swoim wystąpieniu podczas Konwencji Prawicy Zemmour ostrzegał przed islamską imigracją, która kolonizuje Francję. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

 

FLC

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie