11 czerwca 2021

Gadowski, Basiukiewicz, Hałat i inni. Zapraszamy na ostatnie dni Tygodnia Życia i Wolności!

Zapraszamy na dwa ostatnie dni odbywające się w ramach Tygodnia Życia i Wolności, wyjątkowego wydarzenia organizowanego przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. ks. Piotra Skargi. W piątek prelegenci zastanowią się w jaki sposób rządowa odpowiedź na COVID-19 wpłynęła na sytuację w służbę zdrowia, natomiast w sobotę zapraszamy na panel Życie, gdzie dyskutowana będzie m.in. strategia ruchów pro-life w najbliższej przyszłości.

W piątek zapraszamy na godz. 16.30 do Centrum Szkoleniowo – Konferencyjnego KZRSS Społem, ul. Grażyny 13/15 w Warszawie na pokaz filmu „Nowa (nie)normalność” + Q&A z reżyserem: Piotr Relich (łączenie z Krakowa).

Natomiast o godz. 18.00 odbędzie się prelekcja autorska red. Witolda Gadowskiego. Po niej nastąpi debata na temat medycznych i społecznych skutków rządowych i instytucjonalnych działań wobec COVID-19. Udział w panelu wezmą; dr Paweł Basiukiewicz, dr Mariusz Błochowiak, dr Radosław Czosnowski, dr Zbigniew Hałat, prof. Kornelia Polok, prof. Roman Zieliński, Paweł Klimczewski oraz red. Jan Pospieszalski. Spotkanie poprowadzi red. Paweł Chmielewski (PCh24.pl)

Tydzień Życia i Rodziny – 11.06.2021 – piątek

#ZDROWIE

[16:30] Pokaz filmu Nowa nienormalność + Q&A z reżyserem: Piotr Relich

[18:00] Prelekcja autorska red. Witold Gadowski

[19:00] debata Medyczne i społeczne skutki rządowych i instytucjonalnych działań wobec COVID-19

prowadzący red. Paweł Chmielewski

Dr Paweł Basiukiewicz

Dr Mariusz Błochowiak

Dr Radosław Czosnowski

Dr Zbigniew Hałat

Prof. Kornelia Polok

Prof. Roman Zieliński

Paweł Klimczewski

Transmisja live – piątek, godz. 16.30

Natomiast w sobotę (12 czerwca) zapraszamy na panel „Życie”.

Start godz. 16:00 w sali konferencyjnej hotelu INX Design, ul. Starowiślna 91.

W wydarzeniu udział wezmą m.in. dr Bawer Aondo-Akaa, Karolina Pawłowska (Instytut Ordo Iuris), red. Krystyna Różańska-Gorgolewska (Radio Poznań) czy Katarzyna Uroda (Fundacja Pro – Prawo do życia).

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz także:

Trwa Tydzień Życia i Wolności. Zobacz najnowsze relacje VIDEO

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie