25 sierpnia 2018

Homolans trwa! Biedroń zostanie Człowiekiem Roku Forum Ekonomicznego?

(Lukasz Dejnarowicz / FORUM)

Przedstawiciele Forum Ekonomicznego w Krynicy podali, iż prezydent Słupska i zdeklarowany homoseksualista, Robert Biedroń, został nominowany do nagrody „Człowieka Roku”.

 

Wiele wskazuje na to, iż na decyzję o nominowaniu Roberta Biedronia wpłynęła presja promocji tego polityka w mediach lewicowo-liberalnych. Nie są znane bowiem żadne osiągnięcia na gruncie ekonomicznym obecnego prezydenta Słupska. A przypomnijmy, że Biedroń zapowiada utworzenie własnej formacji politycznej. Gdyby otrzymał nagrodę „Człowieka Roku” w Krynicy, z pewnością mogłoby mu to pomóc w ewentualnym nowym politycznym otwarciu.

 

Sprawę nominacji Roberta Biedronia tłumaczył przewodniczący Rady Programowej Forum Ekonomicznego w Krynicy, Zygmunt Berdychowski. – Każdy z 42 członków Rady Programowej może nominować do tej nagrody osobę, którą z różnych powodów ocenia pozytywnie i uważa, że zasługuje na tego rodzaju wyróżnienie – wyjaśnił i przyznał, iż droga do ewentualnego przyznania nagrody prezydentowi Słupska jest jeszcze daleka.

 

Nie zmienia to faktu, iż Biedroń znalazł się w wąskim gronie sześciu nominowanych osób. Co zaskakujące, Berdychowski nie jest w stanie powiedzieć, jakie argumenty zdecydowały o takiej nominacji. – Nie prosimy członków Rady Programowej, aby w jakikolwiek sposób argumentowali dokonane przez siebie wybory – przyznał.

 

 

Źródło: wpolityce.pl

ged

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie