22 marca 2021

Humoru nam nie brakuje. Na 9-lecie przypominamy satyryczne produkcje PCh24.pl

PCh24.pl ma już 9 lat! Działamy dla Państwa i dzięki Państwa wsparciu. Opisujemy rzetelnie rzeczywistość i wskazujemy kierunki, w których idą sprawy w Polsce i na świecie. Przybliżamy je w wyważonych i poważnych produkcjach. Czasem jednak – by dosadniej wypunktować postępy Rewolucji – z pomocą przychodziła także satyra.

 

9 lat działalności PCh24.pl to dobra okazja, by przypomnieć Państwu nasze produkcje, w których opisywaliśmy świat i jego lewackie idee w sposób nieco przerysowany. Dziś, gdy patrzymy na te materiały widzimy, że celnie diagnozowaliśmy to dokąd zmierza świat. Często zauważamy, że to co kilka lat temu wydawało się kabałą, dziś bywa już brane „na poważnie”.

 

Wszystkie programy mogły powstać dzięki Państwa wsparciu

Kliknij TUTAJ i wesprzyj PCh24.pl

 

Zapraszamy na program „Jednorożec”. Powstał on jeszcze w 2015 roku w ramach satyrycznego projektu „Postępowa TV”. Co na temat kultury miał wówczas do powiedzenia awangardowy niemiecki artysta Udo w porywającej debacie z redaktorami Grabarzem i Kiełbasą oraz prawicowym publicystą tygodnika „Jest Mu Źle”.

 

 

Kolejny z przypominanych tu satyrycznych filmów powstał w roku 2016 po serii fałszywych oskarżeń Polaków o udział w nigdy niedokonanych zbrodniach. To reportaż z planu filmu „Polacy zabić każdego”. Oto postępowy reżyser, modny aktor i wątpliwy historyk wspólnie pracują nad filmem szkalującym dobre imię narodu polskiego. Stracili jednak państwowe dotacje i nie mogą dokończyć swojego „dzieła”. Liczą na wsparcie z zagranicy.

 

Dziś okazuje się jak bardzo nasza satyra wyprzedziła czasy. Zachęcamy do oglądnięcia filmu… I czy tylko my mamy wrażenie, że oglądali go już twórcy najnowszej okładki „Newsweeka” 🙂

 

 

Przypominamy też noworoczny materiał PCh24.pl – z dystansem do samych siebie!

 

 

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Nie było by to możliwe bez Waszego WSPARCIA.

 

PCh24.pl

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(2)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie