Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   00   LISTOPADA   r.

Matki Bożej Fatimskiej
Św. Marii Dominiki Mazzarello
Św. Serwacego, biskupa
 
 
 
 

„Ich prawdziwe cele”. ZOBACZ PRAWDĘ, za którą YouTube zablokował kanał PCh24 TV


Pół roku temu serwis YouTube zablokował, a następnie usunął film „Ich prawdziwe cele”, w którym to eksperci zdemaskowali intencje i sposób działania światowego lobby LGBT. Dzisiaj zaś największa na świecie internetowa platforma filmowa zablokowała możliwość  publikacji treści na kanale PCh24TV na siedem dni, ponieważ znajdowały się na nim Robocze, nieopublikowane materiały z tym filmem. Kanałowi zarzucono m.in. nawoływanie do nienawiści.

 

„Ich prawdziwe cele” to produkcja portalu PCh24.pl, która opowiada o globalnej taktyce i celach środowiska LGBT. Film demaskuje prawdziwe oblicze „tęczowych rewolucjonistów” i jest ważnym głosem w debacie publicznej o „prawach” i „dyskryminacji” osób „niebinarnych”, zaangażowanych w ruch LGBT. Obraz zmusza do refleksji i stawia pytania: „czy chcemy iść drogą niszczenia chrześcijańskich fundamentów naszej cywilizacji” oraz „czy godzimy się na degradację rodziny i seksualizację niemal każdego aspektu naszego życia”.

 

 

 

Czytaj także:
DATA: 2021-01-29 21:36:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Bardzo dobry film który mówi prawdę! Rozpowszechniam +
1 miesiąc temu / Agnes
 
Dobry film, tylko te muzyczki w tle irytują, rozumiem że mam się bać ale to nie horror.
3 miesiące temu / malkontent
 
Proponuję zamieszczać film wszędzie gdzie się da
3 miesiące temu / Mariusz,
 
Za tego orła tęczowego powinien być kryminał
3 miesiące temu / Mku
 
świat się chyli ku upadkowi. Jak cesarstwo rzymskie. Św. Michale daj Nam sił bo bedziemy walczyć ze złem.
3 miesiące temu / Korsarz
 
Mówią ze jak się otaczasz krukami to musisz krakać tak jak one, prawda? Nie pasuje? Przenieś się na inna platformę gdzie nie będzie trzeba mówić półsłówkami. A jak takiej nie ma no to trzeba stworzyć.
3 miesiące temu / M
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 192 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 


Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.