7 maja 2019

Internetowa wojna o wizerunek Matki Bożej. Polscy katolicy odpowiadają bluźniercom

„Maryjo, Królowo Polski, módl się za nami” – to wezwanie polskich katolików połączone z wizerunami Matki Bożej od kilkudziesięciu godzin stanowi jedeno z najczęściej powtarzanych zdań w mediach społecznościowych. Polscy wierni w ten sposób odpowiadają na żałosną i bluźnierczą prowokację środowisk lewicowych, które od końca kwietnia próbują na siłę wciskać, gdzie to tylko możliwe sprofanowany obraz Matki Bożej Częstochowskiej w tęczowej aureolii.

 

W nocy z 26 na 27 kwietnia nieznani sprawcy rozmieścili wokół kościoła parafii św. Maksymiliana Kolbego w Płocku (kościoła św. Dominika) plakaty z wizerunkiem Matki Bożej Częstochowskiej, na którym Maryja i Dzieciątko Jezus mieli aureole w kolorach tęczy. Był to ciąg dalszy reakcji środowisk LGBT na wydarzenia, które miały miejsce w tej parafii w okresie Wielkiej Nocy. Na Grobie Pańskim pod hasłem „Zachowaj nas od ognia niewiary” na ustawionych pod krzyżem pudełkach znalazły się m.in. napisy „LGBT”, „Gender”, „Homozboczenia”. W kolejnych dniach w kościele dochodziło do prowokacji ze strony aktywistów LGBT, a proboszcz parafii otrzymywał telefoniczne groźby.

 

W poniedziałek minister Brudziński poinformował o zatrzymaniu kobiety podejrzanej o stworzenie bluźnierczej grafiki.

 

 

 

 

 

Sprawa poruszyła polskich katolików, którzy zaczęli masowo zamieszczać w mediach społecznościowych wizerunki Matki Bożej z Dzieciątkiem Jezus i krótkimi modlitwami. 

 

 

 

 

 

  

 

 

Niestety tzw. środowiska postępu i wrogowie Kościoła również rozpoczęli internetową akcję polegającą na powielaniu bluźnierczego wizerunku Matki Bożej Częstochowskiej w tęczowej aureoli. Co gorsza zdecydowana większość lewicowych internautów „okrasiła” swoje posty perfidnymi i plugawymi komentarzami obrażającymi Matkę Bożą, Pana Jezusa, Kościół i katolików. Znalazło się również wielu internautów wzywających policję i ministra Brudzińskiego do tego, aby ich aresztowano. „Ja też jestem bluźniercą, aresztujcie mnie”, powtarzano jak mantrę.

 

„Tak wyglądała wczoraj brama Pałacu Ostrowskiego we Wrocławiu po wizycie Marty Lenart wraz z innymi lewackimi terrorystami, brama i okolice obklejone wizerunkami Maryi z przerobiona aureola, sytuacja identyczna do tej z Płocka, czekamy na natychmiastową reakcje organów ścigania” – pisał na Twitterze Narodowy Lublin (nie zamieszczamy wpisu, gdyż widać na nim przyniesione przez lewicowców przerobione wizerunki Królowej Polski).

 

Działania lewicy celnie podsumowała internautka podpisująca się nickiem eMAda. „Dzięki p. ministrowi wizerunek Maryi zamieściły wczoraj aborterki, ateistki i dziennikarze mediów wrogich katolikom. A skoro twierdzicie, że tęcza to znak przymierza i miłości, a nie homoseksualizmu, to rzeczywiście trzeba uznać to za cud”, napisała na Twitterze.

 

 

Źródło: Twitter

TK

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie