24 kwietnia 2012

Islamscy terroryści zapowiedzieli, że wezmą na celownik wykonawców mających się pojawić na tegorocznym konkursie Eurowizji. Koncert odbędzie się w maju w stolicy Azerbejdżanu, Baku.


O zagrożeniu radykalnym islamizmem w Europie pisaliśmy już niejednokrotnie. Tym razem dżihadyści chcą zaatakować podczas Eurowizji. Serwis euroislam poinformował, iż irlandzki duet o nazwie Jedward oraz inni muzycy pochodzący z 42 krajów Europy zostali określeni przez grupę wyznawców Mahometa mianem „europejskich szumowin”, których „krew powinna spłynąć zgodnie z wolą Allaha”.

 

Terroryści zadeklarowali, iż posłużą się nożami oraz bronią chemiczną. Pełne gróźb orzeczenie jest prawdopodobnie odzewem za represje władz Azerbejdżanu wobec islamskiej grupy, której 17 członków niedawno aresztowano.

 

Na konkurs Eurowizji wybierają się delegacje krajów europejskich oraz tysiące widzów i fanów zespołów – jest to więc wymarzony cel do ataku mającego ukazać pogardę islamistów dla europejskiego stylu życia. Władze Azerbejdżanu wydały 500 mln euro na projekty wspierające to wydarzenie, w tym na szczególną ochronę przed terroryzmem.

 

 

Źródło: euroislam.pl
kra

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie