25 sierpnia 2018

Islamscy barbarzyńcy na hiszpańskiej granicy. Zaatakowali strażników, wielbili allacha

(Zdjęcie ilustracyjne. Credit Image: © Jodi Hilton/NurPhoto via ZUMA Press/FORUM )

W sieci krąży nagranie przedstawiające grupkę imigrantów, którzy forsują ogrodzenie oddzielające granice Maroko od Hiszpanii. Po pokonaniu przeszkody bandyci zaatakowali hiszpańskie służby graniczne, skakali po samochodach i wielbili allacha.

 

W opisie filmu czytamy, że nagranie pochodzi z granicy między hiszpańsko-marokańskiej w Ceucie. Napastnicy, forsując ogrodzenie, zaatakowali hiszpańskich strażników granicznych substancjami żrącymi.

 

Po przedarciu się przez specjalny płot, rzucili się dewastować otoczenie. Niszczyli samochody, wykrzykując na cześć islamskiego boga allacha.

 

To jeden ze sposób, w jaki islamscy imigranci wdzierają się do Europy. Można się tylko domyślać, co dalej dzieje się z takimi przybyszami i w jaki sposób mogą zostać wykorzystani przez przywódców islamskich organizacji przestępczych.

 

 

Źródło: telewizjarepublika.pl

ged

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie