7 kwietnia 2021

Izba lekarska dyscyplinuje medyków krytycznych wobec „strategii” antywirusowej

(Fot. Pixabay)

Rzecznik odpowiedzialności zawodowej Naczelnej Izby Lekarskiej wzywa na przesłuchania medyków, którzy nie podzielają powszechnego w środowisku entuzjazmu dla sposobów radzenia sobie przez władze publiczne z kolejnymi falami zakażeń koronawirusem.

 

Elektrokardiolog dr Paweł Basiukiewicz, który od dawna konsekwentnie oprotestowuje w mediach strategie zamykania społeczeństwa oraz przymusowej izolacji wszystkich zakażonych „pochwalił się” wyróżnieniem, jakie spotkało go ze strony ważnego organu branżowego.

 

„W dobrym towarzystwie (dr Martyka, prof. Rutkowski i wielu innych szanownych Kolegów)” – takim komentarzem opatrzył zamieszczony przez siebie na Twitterze skan pisma, którego nadawcą jest Naczelna Izba Lekarska.

 

Powołując się na odpowiednie przepisy zacytowane w druku krajowy rzecznik odpowiedzialności zawodowej wzywa dr. Basiukiewicza na przesłuchanie „w charakterze lekarza, którego dotyczy postępowanie w sprawie z zakresu odpowiedzialności zawodowej lekarzy prowadzonej pod sygnaturą NRO 30/20”.

 

Pismo podpisał rzecznik, lek. Grzegorz Wrona. 

 

 

 

Źródło: Twitter

RoM

 

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(29)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie
Więcej komentarzy