23 kwietnia 2021

Już ponad 10 000 osób podpisało petycję w obronie Jana Pospieszalskiego! Ty też powiedz STOP CENZURZE TVP

Nie milkną echa po zdjęciu z emisji w TVP programu „Warto rozmawiać” Jana Pospieszalskiego, co było efektem wydarzeń, gdy 12 kwietnia na antenie wraz z zaproszonymi gośćmi nie szczędzili słów krytyki pod adresem rządu, który ich zdaniem zupełnie nie radzi sobie z tzw. pandemią koronawirusa. Powstała specjalna petycja do prezesa TVP, w której Polacy, regularnie przecież płacący abonament, domagają się przywrócenia programu. W ciągu 36 godzin petycję podpisało ponad 10 000 osób!

PETYCJĘ MOŻNA PODPISAĆ   

TUTAJ!

Program „Warto rozmawiać” zniknie z anteny na dłużej? Jest stanowisko Komisji Etyki TVP

Redaktor Pospieszalski oraz pozostali uczestnicy programu głośno punktowali straszącego Polaków Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego, nieskuteczny, lockdown, spowodowaną nim zapaść systemu ochrony zdrowia i ponad 100 tysięcy nadmiarowych zgonów, a także Narodowy Program Szczepień, który nie zatrzymał wirusa.

DOŁĄCZ DO PETYCJI, JEŚLI CHCESZ, ABY PROGRAM JANA POSPIESZALSKIEGO POWRÓCIŁ NA ANTENĘ!   

KLIKNIJ TUTAJ!

Poseł Lichocka dopięła swego? Program „Warto Rozmawiać” zdjęty z anteny TVP

Gorzka prawda na temat nieudolnej polityki rządu oburzyła Joannę Lichocką, posłankę PiS. W efekcie jej interwencji dotyczącej programu Pospieszalskiego, tydzień później zablokowano emisję nowego odcinka. Komisja Etyki TVP wydała natomiast absurdalny komunikat, iż w programie „naruszono zasady etyki dziennikarskiej obowiązujące w Telewizji Polskiej”.

Władza spisuje Polaków, TVP cenzuruje Pospieszalskiego! || Prawy Prosty. Przegląd Prasy

Tego typu praktyki narażają Telewizję Publiczną na śmieszność i przypominają cenzurę stosowaną w Rosji czy Korei Północnej, czego zapewne wolałby Pan uniknąć – piszą w mocnych słowach internauci do prezesa TVP, Jacka Kurskiego, przywołując też cenzurę znaną z czasów PRL-u i blokowanie pluralizmu w mediach, a zwłaszcza w telewizji publicznej, opłacanej przez wszystkich podatników.

„Po co dziadka denerwować…” Rafał Ziemkiewicz o zawieszeniu programu Jana Pospieszalskiego w TVP

Dlatego właśnie powstał apel do prezesa Kurskiego, by ten natychmiast przywrócił na antenę program „Warto rozmawiać” i zadbał o możliwość prezentowania różnych poglądów w telewizji publicznej. Serdecznie zachęcamy do podpisania tej petycji, która przesłana zostanie również do poseł Lichockiej, której nie podoba się medialny pluralizm!

KLIKNIJ TUTAJ I JUŻ TERAZ PODPISZ PETYCJĘ! CHCEMY JANA POSPIESZALSKIEGO W TELEWIZJI POLSKIEJ!   

KLIKNIJ TUTAJ!

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(9)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie