12 września 2021

Kalifornia: Uczniowie w szkołach modlą się do azteckich demonów o dekolonizację kraju

Szkoły publiczne w Kalifornii w USA skłaniają bądź nieledwie zmuszają uczniów do modlitw do azteckich bogów. Uczniowie proszą demony o dekolonizację i transformację Ameryki, w czym łatwo można dostrzec modlitwę o dechrystianizację kraju.

Zanoszenie modłów w szkołach do azteckich demonów jest częścią programu Ethnic Studies Model Curriculum. Początkowo był to program dobrowolny, ale w wielu szkołach wprowadzono go jako element lekcji dla wszystkich uczniów. Dzieci proszą demony między innymi o wyzwolenie, przekształcenie i dekolonizację Ameryki. Zgodnie z wytycznymi kalifornijskich władz, uczniowie i nauczyciele powinni przy tym angażować się na rzecz zwalczania „rasistowskich, bigoteryjnych, dyskryminacyjnych, imperialistycznych/kolonialnych wierzeń”. Nie ma wątpliwości, że chodzi również o chrześcijaństwo.

Jednym z autorów programu jest R. Tolteka Cuauhtin. W swojej książce poświęconej edukacji przekonuje, że biali chrześcijanie dokonali „bogobójstwa”, wyrzucając z Ameryki pierwotne wierzenia. Cuauhtin proponuje zatem dekolonizację poprzez dokonanie „kontrabójstwa”, czyli wyrzucenie z Ameryki kultury „imperialistów”.

Część kalifornijskich rodziców protestuje przeciwko tym działaniom, władze stanowe zostały pozwane do sądu. Rodzice wskazują na łamanie zasady rozdziału świeckich instytucji od religii oraz na prawo do wolności sumienia.

Źródło: lifesitenews.com

Pach

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(23)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie
Więcej komentarzy