13 listopada 2013

W Chile za tydzień odbędą się wybory prezydenckie. Kandyduje dziewięciu polityków. Aż pięciu z nich uległo politycznej poprawności i walczy o głosy podczas parady homoseksualistów.

W homopropagandzie wzięli udział Roxana Miranda, Alfredo Sfeir, Tomás Jocelyn-Holt, Franco Parisi i Marco Enríquez-Ominami. Dwóch innych kandydatów: Marcel Claude i Michelle Bachelet wysłało na paradę swoich przedstawicieli – donosi portal korwin-mikke.pl.

Homoseksualiści podczas parady domagali się absurdalnych przywilejów typowych dla ruchu LGBT na całym świecie. Chcieli zalegalizowania małżeństw homoseksualnych i adopcji dzieci przez homopary. Ale wskazano również na nową potrzebę homolobby  – homoseksualiści zażądali własnego ministerstwa, któremu chcieliby nadać nazwę Ministerstwa Różnorodności.

 

 

korwin-mikke.pl

kra

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie