15 sierpnia 2021

Amerykański hierarcha, niezłomny obrońca zdrowej nauki Kościoła, znalazł się w szpitalu z niewydolnością oddechową. Kardynał Raymond Leo Burke został podłączony do respiratora.

 

Informacja o chorobie hierarchy została podana na jego profilach w mediach społecznościowych. „Kardynał Burke został przyjęty do szpitala z COVID-19 i jest wspomagany przez respirator. Postępy w jego kuracji, zdaniem lekarzy, są zachęcające. Pobożnie odmawiał różaniec w intencji chorych na wirusa. W Wigilię Wniebowzięcia odmawiajmy teraz za niego Różaniec” – napisał administrator kont na Facebooku i Twitterze.

Wesprzyj nas już teraz!

W środę kardynał poinformował o tym, że uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Pisał, że cieszy się doskonałą opieką lekarską. Prosił o modlitwę i wzywał do zaufania Opatrzności Bożej, błogosławiąc czytających tę wiadomość.

 

Źródła: Facebook, Twitter

RoM

 

 

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(29)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie
Więcej komentarzy

Udostępnij przez