1 kwietnia 2021

Koncern Sony Pictures wypuści w Wielki Piątek bluźnierczy film, który obraża Matkę Bożą

(Fot. Michael Gaida / Pixabay.com)

Znany koncern Sony Pictures zaplanował na Wielki Piątek premierę bluźnierczego filmu „The Unholy”. W fabule Matkę Bożą przedstawiono jako kobietę związaną z demonicznymi siłami. Obrzydliwa produkcja jest oparta na książce – horrorze Jamesa Herberta.

 

Portal LifeSiteNews.com zwraca uwagę, że premiera bluźnierczego filmu została celowo zaplanowana na Wielki Piątek, a zatem jeden z najważniejszych dla katolików dni w roku. Podkreślono, że jest to celowe posunięcie, aby bluźnić przeciwko Matce Najświętszej, którą przedstawiono jako tę, która posiada związki z siłami zła.  

 

Oparty na horrorze Jamesa Herberta pt. „Shrine”, film „The Unholy” przedstawia młodą dziewczynę, która „po rzekomej wizycie Maryi Dziewicy jest w stanie w niewytłumaczalny sposób słyszeć, mówić i leczyć chorych”. Film ma zdecydowanie demoniczny charakter i katolickie media zachęcają, aby nie oglądać zwiastuna filmu.

 

W bluźnierczej ekranizacji Matka Boża jest przedstawiana jako demoniczna postać płacząca czarnymi łzami. Figury Matki Najświętszej są również przedstawiane w demoniczny sposób, natomiast dziewczyna, która rzekomo widzi Maryję, przyjmuje z czasem demoniczne umiejętności i wizerunek.

 

Uczestnicy jej rzekomych wizji są pokazani jak modlą się w sposób kpiący z tradycyjnych katolickich nabożeństw do Matki Bożej, a krucyfiksy i różańce są filmowane, gdy płoną.

 

Premiera filmu „The Unholy” została opóźniona z powodu ograniczeń związanych z COVID-19, ale Sony Pictures zdecydowało się wypuścić film 2 kwietnia, czyli w Wielki Piątek. Co ciekawe, promując ten ohydny film, koncern zwracał uwagę, że film ujrzy światło dzienne „w najświętszy weekend roku”.

 

Dziennikarze LifeSiteNews.com zwracają uwagę, że data premiery została zaplanowana tak, aby była jak najbardziej obraźliwa, ponieważ w dniu, w którym chrześcijanie upamiętniają mękę i śmierć Chrystusa. „Sony Pictures wypuszcza film, który bluźni zarówno przeciwko Chrystusowi, jak i przeciwko Jego matce” – czytamy.

 

Warto dodać, że koncern Sony nawiązał współpracę z producentem Samem Raimim, który jest znany ze swoich horrorów.

 

W ramach zadośćuczynienia za ten bluźnierczy i gorszący film, katoliccy dziennikarze do modlitwy w intencji przebłagania za zniewagi i bluźnierstwa pojawiające się w tej produkcji.

 

 

Źródło: LifeSiteNews.com

WMa

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(26)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie
Więcej komentarzy