4 listopada 2019

Kościół po Synodzie Amazońskim. Ks. Isakowicz-Zaleski, Górny, Kratiuk w „Warto rozmawiać”

(fot. TT)

Zmiany postulowane przez Synod Amazoński przez wielu komentatorów odbierane są jako próba przeprowadzenia rewolucji w Kościele. Więcej o tym jak może wyglądać Kościół katolicki z twarzą amazońską w programie Jana Pospieszalskiego „Warto rozmawiać” – poniedziałek 20:50, TVP Info.

 

Czy wyświęcanie żonatych mężczyzn oznacza zniesienie celibatu? Co to za nowa kategoria: grzech ekologiczny? Co z Amazonią ma wspólnego dopuszczenie kobiet do święceń diakonalnych? Czy obrzędy magiczne będą włączone do nowego rytu mszy świętej? O pytaniach i obawach o przyszłość Kościoła, ale też nadziei jaką niesie film Nieplanowane warto rozmawiać! – zapraszają twórcy programu.

 

W studio TVP Info zagoszczą ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski, Grzegorz Górny, pisarz, publicysta, „Sieci”
oraz Krystian Kratiuk, publicysta, redaktor naczelny PCh24.pl. W drugiej części programu gościem będzie Maciej Bodasiński, reżyser.

 

Zapraszamy! Poniedziałek 4 listopada 2019, 20:50, TVP Info.

 

MA

 

 

Polecamy nasz e-tygodnik.

Aby go pobrać wystarczy kliknąć TUTAJ.

 

  

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie