18 kwietnia 2021

Kraków: Spalony samochód z plakatami antyaborcyjnymi

(Zdjęcie ilustracyjne. Fot. StronaZycia.pl)

Prawda o zbrodniczym procederze zabijania dzieci poczętych jest nie do zniesienia dla lobby aborcyjnego. Już trzeci samochód fundacji Pro – Prawo do Życia stanął w ogniu, najprawdopodobniej w wyniku celowego podpalenia.

 

Przed dwoma laty w Warszawie, kilka miesięcy temu w Gorzowie Wielkopolskim, tym razem w Krakowie. Zaparkowany w dzielnicy Nowa Huta samochód fundacji obnażającej prawdę o tak zwanej aborcji spłonął.

Pojazd marki żuk stał przy alei Jana Pawła II, w rejonie osiedla Handlowego. Ogień strawił go w nocy z soboty na niedzielę.

„Potwierdzamy, że doszło do podpalenia naszego samochodu. Na szczęście nikomu z naszych wolontariuszy nie stała się krzywda” – napisała w mediach społecznościowych fundacja Pro – Prawo do Życia.

Przeprowadziliśmy na miejscu oględziny. Sprawdzamy, czy jest monitoring, który wykorzystamy podczas postępowania – to z kolei komentarz Katarzyny Cisło z małopolskiej policji.

Dzięki wsparciu darczyńców fundacja dysponuje dziesięcioma samochodami, które na ulicach polskich miast przypominają o prawie do życia każdego człowieka – od poczęcia.

 

Źródła: Polsat News, Twitter

RoM

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(21)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie
Więcej komentarzy