20 maja 2021

Kto za nimi stoi? Wesprzyj produkcję filmu o Ordo Iuris!

Lewica ich nienawidzi, liberałowie ich atakują, feministki na ich widok dostają furii. Mainstream próbuje kształtować wyobrażenie o Ordo Iuris jako organizacji męskich szowinistów, katolickich fundamentalistów, niszczycieli praw kobiet, z niejasnym źródłem finansowania. A jaka jest prawda? Chcemy pokazać to w naszym najnowszym filmie. Aby pomóc w jego stworzeniu, kliknij tutaj i wesprzyj produkcję!

Nienawiść i hejt lewicy i liberałów do Instytutu przekracza granice wyobrażenia. Plucie, oczernianie i szkalowanie to codzienność z którą muszą zmagać się pracownicy Ordo Iuris. Wiele informacji pojawiających się w mediach, które chcą zniszczyć cywilizację europejską, to już nie tylko manipulacje, ale i ordynarne kłamstwa.

Działania Instytutu to realna pomoc najsłabszym, bezbronnym i pozostawionych samym sobie w starciu z machiną państwa, zawiłego prawa czy organizacji międzynarodowych. Wymieńmy choćby sprawy pani Julii Pawlak i jej dzieci, pomoc Norweżce Silje Garmo, a także rodzinie den Hertogów, którym próbowano odebrać ich pociechy. A takich przykładów jest wiele i o nich opowiemy w naszym filmie. Jednak, aby możliwe było jego powstania, potrzebujemy wsparcia naszych Widzów.

Wesprzyj nas już teraz!

Kliknij tutaj i wspomóż powstanie filmu o Ordo Iuris!

Czy w Ordo Iuris rzeczywiście pracują sami mężczyźni? Czy to religijni fundamentaliści? Czy chcą zniszczyć prawa kobiet? Jakie są ich źródła finansowania? Czy ktokolwiek popiera pracę Instytutu? Kto jest beneficjentem działań Ordo Iuris?

W naszym reportażu przedstawimy odpowiedzi na te pytania. Skonfrontujemy lewicowo-liberalne kłamstwa z rzeczywistością, przedstawiamy pracowników Ordo Iuris, ich codzienność, beneficjentów i przyjrzymy się temu, skąd mają paliwo na swoją działalność!

Pomóż nam pokazać prawdę o Ordo Iuris i wesprzyj produkcję tego filmu!

Chcemy, aby nasza produkcja była prawdziwą odtrutką dla społeczeństwa, które karmione jest liberalną propagandą. Właśnie dlatego tak potrzebnym jest powstanie rzetelnego materiału o Ordo Iuris. Każdy, kto wesprze jego powstanie, otrzyma dostęp do materiału w pierwszej kolejności. Im szybciej uda nam się zamknąć zbiórkę, tym wcześniej będziemy mogli zakończyć pracę nad reportażem i pokazać film naszym Widzom, Czytelnikom i Przyjaciołom!

Film o Ordo Iuris powstaje dzięki Twojemu wsparciu! Pomóż nam jak najszybciej ukończyć prace!

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(3)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie