14 października 2021

TO JUŻ DZIŚ. Zapraszamy do Krakowa na premierę „Lawendowej mafii”, filmu który powstał w obronie Kościoła

Już we wtorek 19 października 2021 w krakowskim kinie „Kijów” będzie można obejrzeć film, którego próżno szukać w repertuarach. Dla niektórych katolików będzie to ozdrowieńczy szok, dla innych – powiedzenie prawdy o przyczynach i sprawcach skandali seksualnych w Kościele. „Lawendowa mafia” w produkcji PCh24TV rozprawia się z mechanizmami i grupami lobbingowymi, które pedofilię wprowadziły do Kościoła. To film, który powstał z miłości do Kościoła i w Jego obronie. Musisz go zobaczyć!

Miło nam poinformować, że swoją obecność na premierze kinowej potwierdził ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski – jeden z ekspertów występujących w filmie „Lawendowa mafia”.

Pedofilia w Kościele i faktyczni sprawcy – kto boi się prawdy? Ks. prof. Oko został już skazany za badanie homolobby.

Wesprzyj nas już teraz!

Jednym z głównych ekspertów w filmie „Lawendowa mafia” jest ks. prof. Dariusz Oko z Uniwersytetu Papieskiego im. Jana Pawła II w Krakowie. Za swoje badania naukowe nad homoseksualnym lobby w Kościele, których owocem była m.in. książka wydana pod tytułem „Lawendowa mafia. Z papieżami i biskupami przeciwko homoklikom w Kościele” został pozwany i skazany w trybie nakazowym przez niemiecki sąd. – Ukarano mnie za artykuł naukowy opublikowany w dwóch częściach w najlepszym teologicznym czasopiśmie niemieckim – wyznał w rozmowie z red. Łukaszem Karpielem z PCh24.pl.

Chodzi o wyrok w trybie nakazowym (przedprocesowym) wydany 26 lipca 2021 r. przez sąd w Kolonii. Księdza Oko skazano wstępnie na grzywnę w wysokości 4800 euro lub w przypadku jej niezapłacenia na karę 120 dni więzienia za „podżeganie do nienawiści”. W związku z wniesionym przez jego prawników sprzeciwem, sprawa jest w toku.

Sam papież Benedykt XVI wprowadził pojęcie „kliki homoseksualnej w Kościele”, natomiast papież Franciszek mówił o „homolobby”. Ponieważ sam szczególnie dużo wiem na ten temat, chcę pomóc papieżom w ograniczaniu tego lobby w Kościele (…) Jeśli ktoś pyta o przyczyny tego zjawiska, najkrócej rzecz ujmując, brak dyscypliny, brak rozumności, uleganie fałszywym teoriom psychologicznym, wpuszczanie do seminariów prawie wszystkich, a szczególnie homoseksualistów, doprowadziło do tego, że pojawiło się ich bardzo wielu wśród duchownych (…) Przykład trzech kardynałów z USA, Szkocji i Austrii pokazuje, iż dla ich awansu na tak wysokie pozycje musiała istnieć siatka wspierająca – to również słowa znanego naukowca z Krakowa.

Więcej na ten temat ks. prof. Oko, a także ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski, mówią w filmie „Lawendowa mafia”. To wyjątkowe dzieło, stworzone z potrzeby stanięcia w obronie Kościoła przed atakami kierowanymi pod adresem całej wspólnoty katolickiej i chrześcijańskiej wiary. Twórcy filmu postanowili zmierzyć się z budowanym przez lewicowe media mitem uwarunkowania przestępstw seksualnych samym faktem przynależności do stanu duchownego.

Dodajmy, że produkcja ta powstała dzięki zebraniu wśród Darczyńców portalu PCh24.pl i Stowarzyszenia Ks. Piotra Skargi środków finansowych niezbędnych do produkcji i wydania filmu. I jak dotąd, wspomniany film trafił tylko do nich w trybie prapremierowego zamkniętego dostępu VOD. Z tego powodu nasze zaproszenie jest wyjątkowe, ponieważ daje możliwość obejrzenia produkcji w komfortowych warunkach, na nowoczesnym ekranie największej sali kinowej w Małopolsce.

 

Oficjalna premiera kinowa „Lawendowej mafii” odbędzie się w Krakowie we wtorek 19 października 2021 r.

Początek emisji zaplanowany jest w kinie Kijów na godz. 18:00.

Kino Kijów położone jest przy al. Krasińskiego 34 w Krakowie. Najbliższy przystanek komunikacji miejskiej to Muzeum Narodowe.

Wstęp wolny – serdecznie zapraszamy!

 

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawują magazyn „Polonia Christiana” oraz portal PCh24.pl.

 

Źródło: poloniachristiana.org

 

Wesprzyj nas, uzyskaj dostęp do naszej bazy filmowej i zobacz film LAWENDOWA MAFIA już teraz!

Chcesz zobaczyć film obnażający działalność lobby homoseksualnego w Kościele? Wesprzyj nas i obejrzyj go już dziś!

 

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(4)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie

Udostępnij przez