30 kwietnia 2014

Meksyk: sataniści sprofanowali Najświętszy Sakrament?

Najpewniej sataniści odpowiedzialni są za profanację kościoła Madre Santisima de la Luz w parafii Concordia w meksykańskim mieście Campeche. Proboszcz parafii, ks. Silva Vazquez poinformował, że skradziono konsekrowane Hostie, przedmioty religijne i księgi parafialne.

 

Zdaniem duchownego, „czyn ten jest dziełem satanistów, którzy szukają świętych przedmiotów, by je profanować zgodnie z ich rytuałem i w ten sposób grozić Bogu”. – Gdyby chcieli ukraść tylko drogocenne rzeczy, to nie kradliby Hostii konsekrowanych. Taka kradzież świadczy o tym, że chodziło o coś więcej niż chęć zysku – powiedział proboszcz parafii Concordia.

 

Duchowny poinformował również o sygnałach jakie otrzymuje na temat aktywności satanistów w mieście. – Wiemy, że Campeche nie jest wolna od satanizmu, a jego obrządki są tu praktykowane – deklarował duchowny – powiedział.

 

 

FLC

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie