22 listopada 2019

„Mięsożerca. Wróg numer jeden”. Zapraszamy na premierę wyjątkowego filmu!

Już w czwartek 28 listopada 2019 roku odbędzie się premierowy pokaz filmu „Mięsożerca wróg numer jeden”. To nie jest film o diecie! Dokument ujawnia bowiem niebezpieczeństwa jakie kryją się za promocją weganizmu i wegetarianizmu. Pokazuje jak wykorzystywana jest ludzka wrażliwość na los zwierząt do przemycania ideologii niszczącej człowieka i wywracającej znany nam porządek świata. Zapraszamy! Producentem filmu jest portal PCh24.pl.

 

Choć na pierwszy rzut oka wydaje się, że wegetarianizm, weganizm i szeroko rozumiany ruch na rzecz praw zwierząt jest aktywnością mającą na celu zapobieganie bezcelowemu cierpieniu zwierząt, to po zdjęciu tej wierzchniej warstwy okazuje się, że motywy działania są zgoła inne. Wrażliwość ludzi na cierpienie jest bowiem bezwzględnie wykorzystywana do promowania  niebezpiecznych dla człowieka ideologii.

 

Tak podskórnie dokonuje się demontaż struktur społecznych, kulturowych, religijnych czy ekonomicznych. Kiedy bliżej przyjrzeć się efektom suflowanych działań okazuje się, że chodzi o zmiany uderzające w godność człowieka, o zniszczenie chrześcijanach fundamentów i Kościoła.

 

Film „Mięsożerca. Wróg numer jeden” w reżyserii Piotra Relicha wskazuje na przyczyny i skutki takiego działania. Pokazuje do czego prowadzi uczłowieczanie zwierząt i zezwierzęcanie ludzi.

 

ZAPRASZAMY na premierowy pokaz filmu „Mięsożerca. Wróg numer jeden” oraz dyskusję z twórcami filmu i ekspertami:

 

WARSZAWA – 28 listopada 2019 roku

 

Kinoteka Multiplex Pałac Kultury i Nauki (wejście od al. Jerozolimskich), Sala Kinowa nr 7

 

godz. 18.30.

 

UWAGA! 

Darmowe wejściówki na premierę filmu można odebrać w siedzibie Centrum  Życia i Rodziny w Warszawie – ul. Nowogrodzka 42/501 (domofon 51), do 28 listopada w godz. 8.00 – 16.00.

 

Produkcja filmu była możliwa dzięki wsparciu Darczyńców. Od Państwa hojności zależy też w ilu miejscach uda się zorganizować darmowe pokazy tego dokumentu. 

Akcję wciąż można wspierać TUTAJ.

 

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie