21 kwietnia 2019

„Nie dajmy się zwyciężyć złu”. Abp Gądecki o zamachach na Sri Lance

(FOT. WALDEMAR KOMPALA/FOTORZEPA/FORUM)

„Nie dajmy zwyciężyć złu i bądźmy narzędziami pokoju, którego tak bardzo wszyscy potrzebujemy” – napisał na Twitterze abp Stanisław Gądecki, komentując zamachy na Sri Lance.

 

Proszę o modlitwę w intencji zamordowanych w Sri Lance niewinnych ludzi oraz wszystkich dotkniętych tą tragedią. Łączę się duchowo z ich rodzinami i bliskimi– zapewnił przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski. Jednocześnie zwrócił się z apelem o pokój, którego „tak bardzo wszyscy potrzebujemy”.

 

Nie dajmy zwyciężyć złu i bądźmy narzędziami pokoju– podkreślił.

 

Lankijskie MSW podało informacje o co najmniej 207 zabitych i 450 rannych podczas dzisiejszych zamachów terrorystycznych na Sri Lance. W niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego w trzech kościołach oraz kilku hotelach miały miejsce zamachy bombowe. Służby aresztowały siedem osób powiązanych z zamachem, podejrzewa się, że bezpośrednimi sprawcami byli torroryści-samobójcy, a cała akcja miała charakter zorganizowany.

 

Źródło: wpolityce.com
PR

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie