5 września 2013

Program TVP 1 zrezygnował z nadawania „Dobranocki”, a w zamian serwuje talk-show Agaty Młynarskiej, „Świat się kręci”. Prowadząca zaprosiła do swojego programu autorów spotu propagującego homoseksualizm.

 

W programie Agaty Młynarskiej gościli Katarzyna Herman i Ivo Karnkowski – twórcy spotu „Homofobia szkodzi tobie i twojemu otoczeniu”. Spot przedstawia tzw. homofobię, czyli brak akceptacji dla homoseksualizmu, niemal jako chorobę psychiczną prowadzącą do rozpadu rodziny.

 

Więcej o spocie „Homofobia szkodzi tobie i twojemu otoczeniu” czytaj w tekście Łukasza Karpiela

 

Goście Agaty Młynarskiej opowiadali m.in. o swojej odwadze, za sprawą której zdecydowali się zaangażować w tworzenie propagandowego filmiku. – Ja się nie boję takich wyzwań, bo aktor musi być przede wszystkim odważny, a tu pojawił się również temat. Podoba mi się, że spot tak działa. Nie miałam cienia wątpliwości, ani cienia lęku – powiedziała Katarzyna Herman. – Jesteśmy 20-30 lat za Europą Zachodnią. (…) Po pokazie filmu w Nowym Jorku pytano nas, czy nie boimy się wracać do Polski. Polska wciąż jest postrzegana jako rzeczywistość moherowa.

 

W programie Młynarskiej gościł też przedstawiciel Stowarzyszenia Nigdy Więcej, Jacek Pruski, który wyjaśnił jakim zagrożeniem może być homofobia: – Każdy, kto mówi, że ktoś jest gorszy, bo ma inny kolor skóry czy inną orientację seksualną, jest więźniem nienawiści – stwierdził.

 

 

Źródło: wsumie.pl

ged

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie