6 kwietnia 2020

Nie wytrzymują kwarantanny. W Stanach Zjednoczonych pandemia wywołała falę rozwodów

(źródło: pixabay.com)

Zaskakujące skutki pandemii w USA. Ludzie formalnie żyjący ze sobą, okazują się niedojrzali i nie wytrzymują trudów wspólnej kwarantanny. Jako, że budowany na złych podstawach związek był fikcją, chcą sięgać po rozwód.

 

Takie niepokojące sygnały przekazują nowojorscy prawnicy, którzy przyznają, że w czasie kwarantanny ich telefony ciągle dzwonią, a klienci rozpytują o rozwód. Ich zdaniem, po opanowaniu sytuacji epidemii na sądy spadnie lawina tego typu spraw.

 

Przymusowa kwarantanna zmusza ludzi do ciągłego przebywania ze sobą i wiele par nie zdaje egzaminu – okazuje się, że ich związek to fikcja i nie mogą ze sobą wytrzymać. I to nie tylko odkrycie, że nie ma się ze współmałżonkiem nic wspólnego, bo sytuację pogarsza stres związany z pandemią oraz niepewność finansowa związana z kryzysem.

 

Źródło: niezalezna.pl

MA

 

  

Polecamy także nasz e-tygodnik.

Aby go pobrać wystarczy kliknąć TUTAJ.

 

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie