27 października 2018

O krok od „krwawej łaźni”. Uczennice omal nie zabiły pod wpływem horrorów

(Ilustracja: kellepics/Pixabay)

Szokujące doniesienia z Florydy. Dwie dziewczynki planowały zamordować swe szkolne koleżanki, wzorując się na rytuałach satanistycznych. Sprawa wyszła daleko poza sferę głupich dziecięcych żartów – twierdzą władze.

 

Według informacji stacji CNN, dwunastoletnia uczennica wraz z o rok młodszą towarzyszką przyniosły do szkoły cztery noże, nożyczki, nóż do krojenia pizzy oraz miskę, z której zamierzały pić krew swoich niedoszłych ofiar. Nie zdążyły nikomu zrobić krzywdy. Udaremnił to wicedyrektor placówki, który lustrował budynek w poszukiwaniu jednej z nich. Dziewczyna nie pojawiła się na zajęciach, chociaż jej matka była przekonana, że przebywa w szkole. „Zeznały, że chciały zabić 15-25 dzieci, pić ich krew, jeść ich mięso, a potem popełnić samobójstwa, by złączyć się z szatanem” – czytamy na stronie gosc.pl.

 

Dochodzenie doprowadziło do ustaleń, w świetle których sprawa była poważna. Niedoszłe zabójczynie zaplanowały mord pod wpływem oglądanych wcześniej horrorów. Sporządziły plan zbrodni, w którym szkolna łazienka odgrywała rolę opisaną przez nie same jako „krwawa łaźnia”. Na stronach internetowych poszukiwały sposobów zadawania śmierci. W sieci społecznościowej zachowały się również ślady wskazujące na zamiary małoletnich satanistek.

 

Źródło: gość.pl / CNN, ABC

RoM

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie