5 maja 2021

Odbierz wyjątkowy modlitewnik i powierz swe problemy najlepszej Matce

Pobożność maryjna to największy duchowy skarb polskiego katolicyzmu. Od pierwszych chwil swego istnienia, nasz kraj związany jest z Najświętszą Maryją Panną. Nasi rodacy od niepamiętnych czasów uciekali się do niej w swoich potrzebach. Pod tym linkiem można odebrać darmowy e-book „Zdrowaś Maryjo”, z pięcioma wyjątkowymi modlitwami do Matki Bożej. Maj to najlepszy czas, aby włączyć się w tę akcję!

Do Maryi, Matki Chrystusa, Kościoła i naszej uciekamy się w wielu sytuacjach naszego życia. To ona jest naszą Wspomożycielką, Pocieszycielką i Orędowniczką u swego Syna. Tak wielu ludzi otrzymało łaski dzięki Niej. Każdy kto się do Niej wiernie ucieka, z pewnością zostanie wysłuchany! – czytamy na stronie akcji, na której można odebrać tę publikację.

Kliknij TUTAJ i odbierz dla siebie maryjny modlitewnik! 

W e-booku znajdziemy pięć modlitw do Matki Bożej. Szczególnie zachęcamy do odmawiania Nowenny Pompejańskiej, która nie bez przyczyny nazywana jest „nowenną nie do odparcia”, bowiem każdy po odmówieniu jej otrzymuje łaski, o które prosił chrystusową Matkę.

E-book przypomina również o Nowennie do Maryi Rozwiązującej Węzły, pozwalającą na poradzenie sobie z tymi sprawami w naszym życiu, które są trudne, zagmatwane i poplątane. Wierni będą mogli uciekać się do Matki Bożej również dzięki Koronce Fatimskiej, Litanii do Najświętszej Maryi Panny do odmawiania we wszelkich utrapieniach, jak również specjalnej modlitwie, którą Matka Boża sama przekazała pewnej pobożnej czcicielce.

Kliknij TUTAJ, pobierz darmowy e-book i módl się razem z nami!

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(2)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie