15 maja 2019
Autor

Ks. prof. Oko od lat mówi o homo-lobby. Czy teraz go posłuchają?

Jest tylko jeden sposób na kontrrewolucję i przezwyciężenie kryzysu w Kościele: twarde opieranie się na Chrystusie, czyli „Drodze, Prawdzie i Życiu” zwłaszcza w kwestiach moralności. Od wielu lat mówi o tym ks. prof. Dariusz Oko – duchowny, który nie jest więźniem dialektyki, fałszywych autorytetów i nie boi się po imieniu nazywać zła próbującego na stałe zagnieździć się w Świątyni Pana.

 

Nie łudźmy się – wielkim tego świata nie zależy na świętośći Kościoła, a na jego likwidacji! Wykorzystują więc błędy niektórych zdegenerowanych członków Kościoła do walki ze Świętą Wiarą! 

 

Musimy zatem przypominać, że w tym samym Kościele, do którego dostało się zepsucie, wciąż trwają niestrudzenie osoby walczące o jego świętość! Osoby, które bardzo odważnie – przez wiele lat wyśmiewane, atakowane i obrażane – chcą oczyścić całe społeczeństwa (więc również i szeregi Kościoła). 

 

Taką osobą jest między innymi ks. prof. Dariusz Oko. Od lat walczy z seksualizacją, pedofilią i homoseksualizmem, szczególnie wśród kleru. 

  

Poniżej prezentujemy wypowiedzi ks. prof. Dariusza Oko mając nadzieję, że na fali pewnego moralnego wzburzenia, zotsaną one w końcu wysłuchane tak, jak na to zasługują. 

 

 

Ks. prof. Dariusz Oko w „Prawym Prostym”: Gender to śmierć [VIDEO]

Po doświadczeniach tego typu jak kard. McCarrick wiemy, że są również wśród duchownych ludzie, którzy zaprzedali duszę seksowi i szatanowi. W Kościele też są judasze i zdrajcy, którzy żyją jak zwyrodnialcy seksualni. Musimy się przed nimi bronić i odstawiać ich na bok!

 

 

 

Homoherezja w Kościele

Ludzie o brudnych duszach i rękach wszystko widzą w sposób zabrudzony

 

 

Ks. Oko: homoseksualiści chcą nas zdominować, musimy się bronić

To oni chcą nas zdominować, chcą nami rządzić i trzeba się przed tym bronić – mówił wykładowca Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Zwrócił uwagę, że kiedyś bolszewicy byli mniejszością, a potem zawładnęli Rosją, a banda Hitlera z czasem zdominowała Niemcy. – Często mniejszość pisze historię – ostrzegał ks. Oko i dodał, że lobby homoseksualne opanowało już wiele organizacji, takich jak Unia Europejska, czy ONZ, które stały się narzędziami propagandy gejowskiej.

 

 

Ks. Oko ostrzega. Czytanie „Tygodnika Powszechnego” grozi utratą wiary

Jeżeli ktoś akceptuje homoseksualizm, musi zaakceptować kazirodztwo, ponieważ za jednym i drugim przemawiają te same argumenty!

 

 

 

 

 

 

 

Ciężko zrozumieć, skąd biją zatrute źródła grzechów przeciwko VI przykazaniu, jakich dopuszczali się niektórych kapłani, bez lektury wnikliwej analizy autorstwa Benedykta XVI. Całość listu papieża w latach 2005-2013 dostępny jest na portalu PCh24.pl. Aby go przeczytać wystarczy kliknąć TUTAJ.

 

Polecamy także inne materiały dotyczące sprawy filmu braci Sekielskich, źródeł kryzysu w Kościele oraz nadużyć, jakich dopuszczali się niektórzy spośród kapłanów:

 

Pedofilia, film Sekielskiego i rewolucja 1968. Co mają wspólnego? [VIDEO]

 

 

Homo-lobby w Kościele. Czas na zdecydowane działania

Po sierpniowym pogrzebie zamordowanego kameruńskiego biskupa, katolicki świat obiegły zatrważające słowa księdza prałata Josepha Akonga Essomby. Powiedział on, że wśród duchownych obecnych w świątyni znajdują się również księża odpowiedzialni za śmierć hierarchy. Pokazuje to, do czego zdolne jest kościelne homolobby. Problem ten nie dotyczy tylko odległego Kamerunu. Zło szerzone przez kościelnych zwolenników homoseksualizmu zatacza coraz szersze kręgi.

 

 

O czym nie mówi film Tomasza Sekielskiego?
Zobacz komentarze zatroskanych o Kościół i furię lewicy

Film pt. „Tylko nie mów nikomu” wywołał lawinę komentarzy. Osoby zatroskane o Kościół wskazują na sposoby walki z nadużyciami seksualnymi, jakich dopuszczali się niektórzy duchowni, zaś lewica daje upust swojej antyklerykalnej furii. Prezentujemy fragmenty wybranych opinii na temat głośnego obrazu w reżyserii Tomasza Sekielskiego.

 

 

Ojciec Knabit: O co chodziło twórcom filmu: pomóc ofiarom pedofilów czy „dołożyć czarnym”?

Czekamy na bolesne, ale owocne ukazanie problemu pedofilii w całej Polsce, dla dobra dzieci przede wszystkim – napisał ojciec Leon Knabit OSB w komentarzu do głośnego filmu o zboczeńcach przebranych w kapłańskie sutanny.

 

 

Grzegorz Kucharczyk o nadużyciach w Kościele: To jest sprawa ducha

Najpierw diagnoza sytuacji i środki zaradcze pochodzące od najbardziej autorytatywnego źródła, bo od Założyciela Kościoła. Mówi On: „Niepodobna, żeby nie przyszły zgorszenia, lecz biada temu, przez którego przychodzą. Byłoby lepiej dla niego, gdyby kamień młyński zawieszono mu u szyi i wrzucono go w morze, niż żeby miał być powodem grzechu jednego z tych małych. Uważajcie na siebie!” (Łk 17, 1 – 2).

 

 

Katolik wobec skandalu molestowania seksualnego przez duchowieństwo

Nie ma nic bardziej plugawego niż używanie urzędu, posady czy wpływowego stanowiska do ciemiężenia czy wykorzystywania osoby słabszej. Dotyczy to w szczególności przypadków wykorzystywania seksualnego. Jeszcze gorsze są te czyny, które nie tylko naruszają prawa sprawiedliwości i miłosierdzia, ale także prawa natury. W szczególności jest to potworne wówczas, kiedy urząd czy wpływowe stanowisko ma naturę religijną.

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie