1 kwietnia 2021
Autor

Marcin Austyn

Nie lękajcie się! Alleluja!

Drodzy Czytelnicy PCh24.pl!

 

Przyszło nam spędzać kolejne święta Wielkiej Nocy w dobie „reżimu sanitarnego”. Taki był niemal cały rok od poprzednich świąt, które nakazano nam przeżywać poza kościołami. Dla wielu wierzących było to doprawdy dramatyczne przeżycie, nie pozostające bez wpływu na Wiarę. Było wszak oczywiste, że przy tej okazji szatan na niespotykaną dotąd skalę podejmie walkę w sercach ludzi na całym świecie, nierzadko oprócz zachęcania ich do grzechu siejąc też strach czy nawet rozpacz.

 

Życzę jednak Państwu, byśmy nigdy nie zapomnieli, że Zmartwychwstały Pan Nasz Jezus Chrystus nie poddaje się w staraniach o to, by uczynić sobie w naszych sercach nowe mieszkania. Musimy tylko zrobić wszystko, by nasze serca się mu podobały. Mimo przeciwności losu i krzywd, które czasem spotykają nas nawet od współbraci w wierze.

 

Bo tylko On, tylko Jezus Chrystus, Zbawiciel umęczony za nas, oddający swe życie na krzyżu, prowadzi nas do odkupienia, wyzwolenia z grzechu, a więc i z lęku.

 

Niech moc najważniejszej wiadomości w dziejach świata – Orędzia Paschalnego – wzmocni nasze siły do codziennych nawróceń i poszukiwań Tego, który pokonał śmierć. A wzmocniona wiara, niech zawsze będzie źródłem nadziei i radości dla naszych rodzin i całej Ojczyzny.

 

W imieniu Redakcji PCh24.pl

Krystian Kratiuk

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(12)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie
Więcej komentarzy