22 czerwca 2020

Paweł Lisicki: Tęczowa flaga jest narzędziem agresji i podboju

Jeszcze kilka lat temu, kiedy pisałem o niebezpieczeństwie, jakim jest dla polskiej tożsamości kulturowej ideologia LGBT+, co bardziej rozsądni ludzie wzruszali ramionami. „W Polsce to nie przejdzie”, mówili. „My, Polacy, jesteśmy od tego wolni. Po doświadczeniach z komunizmem nikt nie da się zwieść. Tęczowi bolszewicy nie mają czego u nas szukać”. Dziś widać, że ideologia ta nie tylko do Polski dociera, ale próbuje zdobyć sobie kolejne przyczółki. Nie ma chyba obecnie drugiej, równie niebezpiecznej.

 

Po pierwsze ma ona doprowadzić do powszechnej akceptacji dla wszystkich możliwych wynaturzeń i uczynić z jednostkowej przyjemności jedyną miarę wartości i etyki. To co zasługuje na wstyd ma zostać pochwalone, a to co jest przejawem słabości, ma być przedmiotem dumy. Obrona normalności ma zostać zakazana.

 

Po drugie ma ona w sobie wyraźne tendencje totalitarne. Jej celem jest wymuszenie i podporządkowanie. Tu nie ma miejsca dla tolerancji. Tęczowa flaga jest narzędziem agresji i podboju. Komu się to nie podoba ten zostanie poddany reedukacji. Albo karze.

 

Po trzecie ideologa ta zasadza się na kłamstwie. Działacze LGBT+, wraz ze sprzyjającymi im mediami nieustannie przedstawiają siebie jako ofiary. Nigdy jeszcze z taką mocą dzięki propagandzie nie próbowano zmienić znaczeń. Ofiary – większość broniących swojej katolickiej tożsamości Polaków przedstawia się jako agresorów; agresorzy – którzy raz po raz bezczeszczą to co święte i symbolicznie atakują obecną kulturę – występują w roli ofiar.

 

Po czwarte ideolodzy ci korzystają z politycznego wsparcia potęg tego świata, w ostatnim czasie również ambasad, na czele z ambasadą USA, przez co mają poczucie bezkarności, siły. To sprawia, że są tak bezczelni i przekraczają kolejne granice.

 

Dlatego cieszę, że powstał film „Ich prawdziwe cele”, który po pierwsze obnaża intencje, po drugie techniki, po trzecie świadomość ideologów. Oglądajmy go, póki można. Oglądajmy i uczmy, jak się bronić przed inwazją. I róbmy to teraz, póki nie jest za późno, zanim ideologowie nie zamkną nam ust i nie zakneblują wolności.

 

Paweł Lisicki

 

„Równe prawa, niedyskryminacja, wolność, miłość”… To wszystko czym karmią nas ideolodzy LGBT+, to FAŁSZ! Kreujące się na pokrzywdzonych „tęczowe” środowiska chcą mieć coraz większy wpływ na to co dzieje się w Polsce. Chcą być wyznacznikami moralności, ustalać nowe „prawa człowieka”, nadawać sobie przywileje i dyktować jak wychowywane mają być dzieci.

 

Jaki świat chcą nam urządzić? O tym opowiada nowy film „ICH PRAWDZIWE CELE”, który przygotował portal PCh24.pl, a który powstał dzięki zaangażowaniu wsparciu Przyjaciół PCh24.pl.

 

Zapraszamy na PREMIERĘ FILMU – już 23 czerwca 2020 roku – na kanale YouTube „ICH PRAWDZIWE CELE” oraz na platformie VOD portalu PCh24.pl.

 

 

Zdajemy sobie sprawę, że słowa prawdy odbiją się szerokim echem i podjęte zostaną próby ocenzurowania filmu. Nie zrażamy się tym. Ale też przekazujemy w Państwa ręce nie tylko film, ale i jego losy – to od Was Drodzy Przyjaciele PCh24.pl zależy jak szeroko obraz ten dotrze i ilu odbiorców będzie mogło poznać prawdę o ideologii LGBT+ oraz prawdziwych celach tego ruchu.

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie