19 lutego 2018

Ostatnie darmowe wejściówki na dzisiejszy warszawski pokaz filmu „Fatima. Orędzie wciąż aktualne”

Instytut ks. Piotra Skargi zaprasza na kolejne projekcje filmu dokumentalnego „Fatima, orędzie wciąż aktualne”, które odbędą się w najbliższym czasie w polskich miastach.

 

Zapraszamy już dziś, 19 II 2018 r. do Warszawy. Kino Wisła przy Pl. Wilsona 2 w Warszawie. 

Rozpoczęcie seansu o godzinie: 18:15.

 

 Darmowe wejściówki do odbioru w kasie kina od godziny 12.00.

 

„Fatima – orędzie wciąż aktualne” – to najnowszy film znanego krakowskiego reżysera Jarosława Mańki. Autor przenosi nas w różne zakamarki świata: z Polski pod Kreml, a potem do Brazylii, Włoch i Portugalii. Wielu występujących w filmie rozmówców odpowiada na pytania o przesłanie, które dla współczesnego świata niosą objawienia fatimskie. Sam reżyser mówi, że celem filmu jest rozpropagowanie orędzia fatimskiego i przypomnienie warunków wypowiedzianych przez Matkę Bożą w Fatimie. Warunków, które mogą uratować świat, a które są tak proste do spełnienia: pokuta, odmawianie Różańca, praktyka pierwszych pięciu sobót miesiąca i… zawierzenie Rosji Jej sercu przez papieża.

 

Film został nagrodzony na XXXII Międzynarodowym Katolickim Festiwalu Filmów i Multimediów KSF Niepokalana 2017 za walory patriotyczno-edukacyjne a w kategorii „dokument”, obraz zajął trzecie miejsce.

Instytut Ks. Piotra Skargi oraz Portal PCh24.pl zapraszają!

 

luk

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie