5 listopada 2017

Pakt z diabłem na dobrą zabawę. Tak kończy się uleganie modzie Halloween

Mimo przestróg znaleźli się tacy, którzy uznali, że zorganizowanie dla dzieci imprezy z okazji Halloween, to dobry pomysł. By było jeszcze bardziej „swojsko” organizatorzy „zabawy” podsunęli dzieciom cyrograf. Tak milusińscy za dobrą zabawę oddali diabłu dusze.

 

Do skandalicznej „zabawy” zorganizowanej z okazji  Halloween doszło w Bytomiu. Organizator, by urozmaicić dzieciom spędzany czas i dodać nieco wrażeń postanowił przygotować dla nich cyrografy. Przykładowe zdjęcia znalazły się na fejsbukowym profilu sali zabaw – relacjonuje gosc.pl.

 

„Ja, niżej własnoręcznie podpisany wampir/czarownica niniejszym zgodnie i bez protestu ofiarowuję swoją duszę diabłu w zamian za udaną zabawę, zobowiązuję się jednocześnie do przestrzegania ustalonych niżej zasad” – taki oto pakt z szatanem zawarli uczestnicy imprezy.

 

Wytłumaczeniem nie jest to, że wśród zasad wymieniono niżej m.in. brak tolerancji, zakaz zachowań agresywnych czy pomoc młodszym dzieciom, a cyrograf „to była zwykła zabawa – forma uatrakcyjnienia podpisania regulaminu balu”. Rzecz jasna obowiązkowego dla wszystkich uczestników. O przebiegu „zabawy” poinformowani zostali rodzice.

 

Po nagłośnieniu sprawy, z redakcją gosc.pl skontaktowała się współwłaścicielka sali zabaw. Tłumaczyła, że przyjęta forma regulaminu nie była zrobiona umyślnie i nieświadomie popełniono błąd. Właścicielka stwierdziła, że tekst cyrografu „przeoczyła”.

 

A ostrzegaliśmy!

Halloween niewinną zabawą? Diabeł nie żartuje!

Co z tym halloween?

 

I radziliśmy:

Co zamiast Halloween? 5 porad dla katolickich rodziców

 

 

Źródło: gość.pl

MA

 

 

 

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie