26 marca 2012

Pederaści namawiają do zburzenia Cerkwi

(wnętrze Soboru Chrystusa Zbawiciele/fot.Marijan/wikimedia.commons)

Lider ruchów homoseksualnych, Nikołaj Aleksiejew, zachęcał, by zburzyć moskiewski Sobór Chrystusa Zbawiciela. To zemsta za krytykę pederastii przez Cerkiew.


Aleksiejew to ważna postać środowisk homoseksualnych w Rosji. Zyskał rozgłos, gdy władze Moskwy zakazały mu organizacji parady zboczeńców nazywanej Gay pride. W odpowiedzi zaskarżył on Rosję do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu, który przyznał mu rację.

 

Tym razem Aleksiejew znowu błysnął. Zasugerował bowiem, że należy zburzyć Sobór Chrystusa Zbawiciela, stojący w centrum Moskwy i ponownie wybudować na jego miejscu basen. Słowa te mają być zemstą za rzekomy brak „tolerancji” ze strony Cerkwi dla dewiacji seksualnych Aleksiejewa i jego przyjaciół. Niechęć pederastów do Cerkwi nasiliła się gdy ta poparła władze St. Petersburga, zakazujące pod karą grzywny propagandy homoseksualnej wśród dzieci i młodzieży szkolnej.

 

Sobór jest największą świątynią Moskwy. Był budowany przez kilkadziesiąt lat w XIX wieku, jako narodowe wotum za ocalenie Rosji w czasie wojny z Napoleonem.

 

Źródło: wiara.pl

ged


Czytaj także: Rosja: ukarzą „Madonnę” jeśli będzie propagować homoseksualizm

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie