29 kwietnia 2021

Poseł Żukowska ponownie ogłasza: Mężczyźni mogą rodzić dzieci!

Zaskakujący przebieg miała czwartkowa rozmowa dziennikarza RMF FM Roberta Mazurka z Anną-Marią Żukowską, poseł Lewicy. Polityk twierdziła, że biologiczni mężczyźni mogą rodzić dzieci. Niestety, dopytywana przez Roberta Mazurka, czy i on może wobec tego zostać matką, nie była w stanie odpowiedzieć twierdząco…

W marcu na antenie TVP Info poseł Żukowska stwierdziła, jakoby biologiczni mężczyźni mogli rodzić dzieci. W jej ocenie wszystko zależy od tego, jak rozumieć termin biologiczny mężczyzna…

Tego twierdzenia polityk próbowała bronić na antenie RMF FM.

Mamy wiele możliwych wariantów ułożenia chromosomów. Biologicznie czasem ten układ, który daje nam statystycznie mężczyznę, zdarza się, że taka osoba która ma układ genów męskich, wygląda zupełnie jak kobieta – przekonywała.

Robert Mazurek wskazał jednak, że przecież nie o wygląd chodzi. Dopytywał, czy Żukowska zna mężczyznę, który urodziłby dziecko. Przyznała, że nie, a proszona o podanie źródeł swoich rewelacji, odwołała się do czasopisma The Lancet. Nie potrafiła jednak podać bliższych szczegółów.

Gdzie w Lancecie napisano, że mężczyźni rodzą dzieci? Ja w imieniu milionów mężczyzn w Polsce jestem bardzo zaciekawiony, czy my możemy się obejść się bez kobiet i sobie sami urodzić dziecko – mówił Mazurek. Na to Żukowska odparła, że może i bez kobiet się nie da, ale już kobiety bez mężczyzn mogą rodzić dzieci, a to jakoby dzięki in vitro.

Musiała jednak po chwili przyznać, że i tutaj mężczyźni okazują się niezbędni.

Wreszcie Żukowska wyjaśniła, że może o tym rozmawiać, ale najpierw musi trochę pogrzebać.

Dodała, że oczywiście – w internecie.

Źródło: RMF FM

Benj

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(31)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie
Więcej komentarzy